222 Các câu trả lời

Hari ke 8 31/12/2021 Di penghujung 2021,semoga impian saya untuk memiliki vacuum Dyson termakbul...Semoga ada rezeki saya disini..aamiin..jika ada vacuum ia amat meringan dan memudahkn ketja saya dirumah😍😍😍😍💐💐💐💐💐💐 SEMOGA ADA RAZEKI SAYA..AAMIIN💐😍💐😍💐😍

📌Hari 5,27 Disember 2021 🥰🙋 Tamat log masuk hari ini untuk hari kelima🤗Semoga ada rezeki saya menang Dyson Impian saya ini sempena ulangtahun perkahwinan tahun ini,Amin.. Ianya dapat mengurangkan beban saya untuk membersihkan rumah kerana saya mempunyai masalah sendi dan saraf 🥰

28/12/2021 Hari ke 5 Bismillilahirahmanirahim..Semoga ada rezeki saya untuk memenangi vacuum Idaman saya..Saya sangat memerlukan vacuum untuk membersihkn rumah sata,ia amat membantu saya,meringankan kerja seharian saya..Dergarlah luahan isi hatiku semoga terselit rezeki saya disini...

'Hari 9, 31 December 2021' Hari terakhir log in or check in. Semoga ada rezeki saya sekeluarga di akhir2 tahun 2021 ini bersama Dyson Omni-Glide. Dan juga semoga ada rezeki di permulaan tahun 2022 bersama Dyson Omni-Glide ini. Terima kasih TAP X DYSON atas anjuran pertandingan ini.

Hari ke 3 26/12/2021 semoga Ada rezeki saya untuk memenangi vacuum Dyson...Sudah lama teringinkan Vacuum,,semoga ada rezeki saya disini..Bolehlah memudahkn kerja saya dirumah💖💖💖Dengarlah luahan isi hatiku😍😍,saya ingin memenangi vacuum idaman hati💝💝❤❤

VIP Member

Hari 1, 23 December 2021 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 Sudah lama saya impikan untuk memiliki Dyson vacum. Semoga ada rezeki saya menang Dyson Omni Glide ini bulan ini. ❤❤❤ Terima TAP beri peluang mommy & daddy untuk menang hadiah idaman kami ini. #TAPMalaysia is the BEST!

Hari 1, 24/12/2021 Semoga ada rezeki buat Nurhanis Shairah Binti Roslan untuk memenangi sebuah vacum Dyson Omni Glide yang mempunyai fungsi yang sangat hebat dan berteknologi. Ianya nanti sangat membantu hanis melakukan kerja membersih rumah dan mempercepatkan tugas. Amin

'Hari 7, 29 December 2021' Semakin menghampiri 31 December, semakin berdebar2 shj🤭..semoga ada rezeki saya serta keluarga untuk memenangi Dyson Omni-Glide ini. Selain itu hati ini juga berdebar2 menyambut Tahun 2022,semoga tahun 2022 lebih baik drpd tahun 2021...

Hari 1, 27.12.2021. Hopefully I’m lucky enough to get a vacumn cleaner to help me for 2022. I’ve been taking care of my baby alone as my hubby is working in Singapore. Really need this wonderful equipment to help clean my house & save my precious time. ❤️

VIP Member

Hari ke 9 31 december 2021 Last day of year 2021 Semoga ada rezeki menang #DYSON yang dah lama risik dekat apps TAP dan fb live TAP sebelum ni. Hopefully win this amazing & wonderful hadiah❤️.. Aaamin #TAPXDYSON #TAPXDYSONOMNIGLIDE #TAPMYISAWESOME

Câu hỏi liên quan