34 Các câu trả lời

Saya dah selamat bersalin 38 weeks 4 days, 15.10.2021 Jumaat baby 2.8kg. Alhamdulillah bila admit and check jalan dah buka 6cm tapi takda apa2 contraction. Doc terus tolak Labour room pecah air ketuban baru ada rasa sakit contraction. 1 jam dalam Labour alhamdulillah selamat bersalin baby boy 👶

smga sya mvm kmu sis song Brslin aamin

sy dah 39w 1hari..tapi tanda² BH tu X Ada LG...Cuma kerap perut mgeras je..Ada yg bgatu tanda nk b'salin.. tp mgeras ni mmg drpr kehamilan 30+ da mmg kerap mgeras da..😂 Ada X momy yg Pena mcm ni.. X Sabar nk bby kuar cpat ni..

Mcm sy skrg da 39week baby mengeras sekejap je pastu da tak . Tanda lain takde lagi

berat buka buku pink 111kg . skrng 38w berat 111.6kg . bby dalam perut bertambah tak berat ? sbb mase scan tu bby berat 2.9kg .tpi kenape berat sye tak bertambah ye

saya sebelom mengandung 107 sekarang 38w 98...

Nurhera Hera.. Takda tanda apa pun. Pergi hospital sebab klinik kk yang refer suruh admit hospital sebab baby kecik. Then sepatutnya kena induce paksa bersalin. Lastly tak jadi induce sebab jalan memang dah buka 6cm

Sya bby besar minggu dpan kna jumpa pkar 🥺 dh 38week bby xnak keluar lg

Berat menurun tu tandanye kt dh nk bersalin dh tu. Pastu tanda satu lg tgk kaki kt bengkak tak.. kalau sblm ni bengkak dh nk dekat bsalin dia akan makin surut la bengkak tu.. 😊

sis nk tnye.. mkin nk brslin mkin surut ea bngkaknye?

biarpun lewat dah komen. tapiiii doa kan saya mcm sis. senang ja baby keluarr dan dipermudahkan. aminnnnn

sy dr awal mgndung mmg brt xnaik2,asyk trun je...tp brt bby naik je...mcm2 dh mkn tuk tmbh brt bdn tp xjln jgk...skrg dh 38w,brt trun 1kg tp mggu

sama sis . skrng jmpa nurse 1 setiap minggu sudah . berat drop dari 58kg ke 56kg jak . berat yg minggu lalu punya .esok pergi Klnik lagi mmg timbng berat jugak risau sgt knpa berat turun .

VIP Member

buka buku 77kg..13weeks 88kg..25weeks 89kg..35weeks 100kg..37weeks5day 103kg 😅 mak sy terkejut dngar berat sy skrng mula2 pregnant je loya,kurang mkn...skrg sy kerap lapar pukul 2pg bangun mkn lgi nasi

bila menurun itu normal dhaa dekat nak bersalin dha tuu🥰🥰

due date 13hb. sampai sekarang tax ade tande2 nak bersalin. tax ade tande2 13hb kena serah diri. doa kan saye semoga ade tande2 nak bersalin. Aamiin Ya Rabbal Alamin 🤲. #anakfirst

Câu hỏi liên quan