19 Các câu trả lời

anak kira haritu kena bhgian kuku.xpegi Pon ..dia kuar kulit.baru sthun lebih.dlm seminggu kuku tercabut .. naik baru alhamdulillah cantik.masa kena sedih.jari halus lagi .

allahu .. sedih kan tgk ank nngis .. sampaii sy pun menangis sekali .. 😌👌🏻

Kesiannya.kalau saya lepas jadi tu terus laju saya ke klinik..tak sampai hati tengok anak sakit mcm tu.Pergi klinik ambil la ubat yang boleh legakan sakit anak tu.

ayooo jari ank dh merah bengkak mcm tu msih nk tnya pendapat dlm nie lg🤦 trus bwak pegi hospital atau klinik la sis

Bawak klinik/hospital sis.. at least doc akan buat apa apa prosedur yg berkait.. contoh mungkin xray atau bg ubat supaya sakit and bengkak tu surut ..

TapFluencer

Allahuakbar. Sakit nya. Saya semalam terkepit sliding door sikit pun sakit nya nak jerit. Bawa terus jumpa doc mommy. Pecah darah dah tu, berdenyut²

aamiin inshaallah ☺️🤲

tk ape sis gi klinik kesihatan dlu .. takut ada apa apa jadi yg kita tak tahu . patah ke luka dlm ke .. kalau gi KK kita tahu apa sakit dia senanye

okay awk ... inshaallah .. klau bole nak pegi swasta .. n xray ... sbb klau kk ..lambat sikit .. 😅👌🏻

allah . sy yg tgk seriau . kesiannya lahai bby x pandai nk berkata2 hanya mampu menangis shj . jgn tggu lg cpt2 tanya doktor .

TapFluencer

bagus sis hantar ke klinik.mungkin bila anak dapat rawatan or ubat yg doc bagi..nanti tangan anak lagi cepat sembuh

terus refer klinik or hospital je sis.. jangan tanya dulu pendapat dlm ni.. kesian anak tahan sakit tu...

ya Allah sakit tu sy dulu kena x merah tp lebam biru 4 bulan baru hilang.. moga anak awak bertahanlh ya..

Câu hỏi liên quan