10 Các câu trả lời

Sye sblm ne pn ada bleeding msa kandungan 5week tp drh wrna coklat , smpai rumah je lepas meeting sy g tandas sbb rsa xslesa basah2 kt underware cek² je ada darah direct p kcemasan, dktor scan syukur alhmdulillah baby ok , smoga sis dn baby sht slalu, slagi pmbukaan kte x tbuka baby ok je kta doc, kena kurang kn brsama suami dlu la smentara masi bleed.

Saya smpai 12week ada spoting sis.. Alhamdulillah baby selamat... Skang dh 14weeks...doctor keep on bg ubat kuatkan kndungn.. Better sis g klinik pakar yg leh advice cucuk kuatkan rahim and bg ubat kuatkan kndung.. Inshaallah baby selamat... Saya doakan baby sis ok gk cm bby sy walaupn ad spotting2 tu..

Sy da 4 mggu bleeding.. drp keluar darah xsakit apa.. warna merah ke gelap.. smpai mggu lps kluar darah ketul2 sakit.. emergency spital cucuk proluton bru ok.. tp still bleeding.. doakn utk sy n baby juga kuat mghadapi dugaan ni..

saya sedang alami nya skrng sis dh 3hari , kandungan pun baru 5 week lebih tadi scan baby tknampak lagi nama kantung je , dokter suruh datang 2minggu lagi nk scan balik

insyaa allah xde ap2..tp klau blh cpt2 gi hspital tuk kpastian.sbb sye pn 4w dlu kluar drah skit2 pstu doc kta Just luka.skrang alhamdulillah dh okey 8w4d

Saya tgh jadi skrg.. dh seminggu lebih.. bila scan ada lg kantung.. kita sama2 doakan semoga kandungan kita selamat

Sis sy d admit kat hospital..doc suspect kandungan dah gugur / kehamilan luar rahim.scan kat prut tak de kantung.scan kat vagina pn tkde kantung..mc bleeding sikit2.jm1 ni doc nak ambil darah utk sah kan keguguran or mgandung luar rahim..:(

sis scan dokter ckp apa baby sihat ke

Kmarin da pergi emergency.doc scan atas bawa tak npk kantung lg..dia ambil darah n still x dpt detect.da ckp hormone HCG tlmpau rendah.mkin kandungan mc awal atau dah gugur & mkin kandungan luar rahim.doc suru ambil drh lg esok..puas nangis smlm..redah ja..darah mc ada kali ni sakit pinggang blakang...lain doc lain opinion jap ada harapan kjp xde harapan

Sye time 5w dulu keluar spotting pon tros g kecemasan. Ni spotting je bukn light blood ke pe. Prgi je la hospital. Keluar pndrhan ni bkn bnde maen2 risiko tuk ggur tu tggi. Xpyh nk riso ke tkot. if xde buat bku lg pon prgi je. Selagi boleh rawat awal buat la cpt2

VIP Member

Pergi klinik sis... Sy bleeding je terus g klinik... Jgn tggu pdapat org... Stiap badan bbeza... Tapi kalau dah g klinik.. Bykkan berehat... Jgn stress2.. Elakkan buat kerja berat

Bykkan berehat di awal kehamilan... Sbb ada yg jnis xboleh buat keje langsung awal2 ni... Kalau x mesti bleeding... Keeps strong ya 💕💕

Sis ada pegi hospital tak.

Ada.doc bg mc 3 hari..dia tk bg apa2 ubat just suruh rest..buku merah pn tak buat lg sebab hari tu g klinik gov dorang ckp pregnancy test negative.sy tak puas hati mlm tu sy p hospital bahagian emergency.dic scan dah 5 weeks.dia ckp 50-50 for baby

Câu hỏi liên quan