9 Các câu trả lời

Pada sy susu utk pregnant mana2 pn ok. Sbb sy pn minum anmum dulu anak xbsr pn 2.9kg je xd kena gdm pn. Yg sebenarnya mknn ln yg kena kawal. Kalau dah makan kek,air manis, kuih mmgla baby keluar besar susu pulak disalahkan hihi..sy pregnant hanya minum air masak, susu, jus buah sekali sekala sbb dh ambik buah cukup. Kafein tak ambil langsung..

Doc kat kk pesan jgn minum anmum. Sbb kandungan gula sngat tnggi boleh kene GDM. Better enfamama. Sye pun minum enfamama tpi vanila. Amik 3 scoop je sbb 6 scoop klau ikut dosage tu manis sngat 😂 sye selang selikan dengan minum pil ostematrix (kalsium) shaklee

okay sis.. tulahh kn bru tfikir kita buat dia.. ahahha.. amalkan balik la mnum nti..

better enfamama . sy tnye dokter betul ke mnm anmum baby akn besar . die kate betul. tp utk permulaan tk pe kot .. sb sy pnye anmum pn da nak abis. da abis ni bru tukar enfamama

terima kasih... semoga kalian dan anak2 sihat ya...

Minggu pertama pregnant saya minum anmum vanila..habis jee satu kotak tukar kpd enfamama coklat tp still xsdp bg saya..tp tpksa jgk mnum ..tp ok je..baby lahir 2.71kg..xbesar sangat pn

Doc advise saya minum susu biasa je.Good day ke farm fresh ke HL ke.Susu khas untuk pregnant akan buatkan baby besar dlm perut and risiko tinggikan kencing manis ibu.

ok terima kasih info semua... sangat2 berguna...🥰

Dua dua sesuai kena tengok sis boleh minum yang mana. Saya minum enfamama, ada ibu lain minum anmum. Sis kena try sendiri kalau nak tahu, try beli yang sample dulu kalau nak try.

terima kasih info. semoga awak dan baby akan sentiasa sihat...

VIP Member

Ikut mana yg sis suka dan rasa sdp..sbb yg minum nya sis..Tpi ape yg sy dgr susu anmum ada gula..rasa mcm xsesuai la..

sy minum enfamama vanilla..

Saya minum susu kambing j..

good idea jugak ni... ok ok