13 Các câu trả lời

brand pampers ni macam ikut size badan baby jugak kot. baby saya jenis tak berisi sangat, setakat ni yang ngam dengan dia Agabom and Huggies Airsoft. permah try mamypoko biru, asyik bocor tepi sebab dia lebar sikit. baby kurus tak berapa sesuai. Genki size okay, tapi senang bocor dan bau kuat sangat kalau anak dah berak. Drypers Touch okay tapi kalau lambat tukar sikit, kulit baby saya melecet bahagian yang kat peha. Kena try&error. Ikut size baby dan keadaan kulit baby.

huggies ok. lembut. senang nak pakaikan. bocor pon jarang2 kecuali baby mmg berak banyak. mcm anak sy jenis berak 3hari sekali. so stiap kali berak lepas setel meneran mmg kna basuh dah. klau biar lama sikit mmg tkeluar la tepi2 tu 😆. sy guna yg pack biru.

Ikt pada kulit anak sesuai ke x. Klau mntak suggestions lain pda pngalaman saya pet² gold ok sesuai dgn baby sy. X cepat bocor. Pakai lama xpon kncing bnyak pon xbocor. 😊

TapFluencer

bgi sya okay huggies airsoft... tak bocor walaupun anak kencing bnyak... setakat ni tak penah bocor lagi walaupun berak bnyak... ruam lampin pun takde.. Alhamdulillah

VIP Member

saya dah try guna dua2 jenis kat bby nb, dua2 tak bocor tapi baby selesa airsoft mungkin sbb lembut... lagipun pampers tetap kering walaupun penuh sis

So far saya prefer airsoft. Bocor pun x, Sbb anak kerap berak. Da try yg lain2, tepi kelankang asyik terkeluar je. Drypers wee2 NO, Drypers Touch OK

sama lah. banyak² saya try untuk baby Huggies Airsoft paling ok takat ni. Drypers Touch ok tapi bau hancing tu kuat klu baby dah kecing walaupun tak sampai 3jam. Huggies Airsoft kemas, tak bocor, tak keluar bau sangat bila berak.

Sy pernah guna huggies, kerap bocor, tak igt la jenis huggies yg mana satu. Mamypoko best lembut dan tak bocor

huggies air drier tu.. sbb sy pkai sllu bocor

Boleh request sample dgn huggies utk test ☺️ Dari situ boleh tau huggies mana yang sesuai.

Huggies paling best dan affordable. Tahap bocor kurang kecuali baby berak yg tersgt byk hihi

molfix ok...ank sy alhamdulillah xbocor setakat ni..