32 Các câu trả lời

VIP Member

sy pown hr ni 36 weeks 1day... sedih sbb arwah mak xde lagi utk uruskn sy... takut sbb da 10tahun xbersalin... tp more to excited and happy sbb xsbr nk jpa new baby yg kami 1keluarga tggu2 stlh 10tahun.. moga allah permudahkann urusan sy dn ibu2 yg tggu mase utk bersalin ni...amin2

due 31 mac tp d bersalin last week.sntiasa fkir positif,pnt mgndung n alahan slm 9bln...so xsbr nk jmp bby n akn cbe sbaik mugkin utk lalui proses bersalin wlau suami xbole temn.Semangt nk jmpe bby lg kuat dr rse takut nk bersalin💓

sy due bulan 4 ni..dh 38minggu..nervous..harini.sedih sbb suami baru balik kl..nnt besalin baru dy balik sini semula ...tengah layan false contraction je skrg...harap tak.overdue la..dalam masa sama tak sabar tunggu baby keluar🤭

Sy nanti pun mcm tu jgk. Harap sempat la suami balik jhor dari selangor time nk bsalin kan 😂

saya due Bulan 6. tapi Hari ni saya sedih sedikit. sebab baru dpt tahu saya Ada anak kembar. kesian sgt sebab ingat sorang je. Rasa seolah abaikan lagi seorang... 😔😔😔

Jgn la sedih2. Berita gembira tu.

sy due 21/4 ni tapi kene serah diri 2mggu lbih awal sbb GDM 😔Seram pulak bila teringat penangan induce.hope la ade keajaiban baby keluar sebelum tu.Aamiin..🙂

due 25/4 tp dr bg ceaser awal 16/4 sbb bb besar.. mcm2 rasa yg ada skrg..apapun sy doakan semua kita diberi kesihatan yg baik dan bb pun semua sihat..

due sya 12/4..tp xda tanda2 nk bersalin lg..rasa susah Hati takut overdue plk... nurse ckp perut msh longgar lg..moga Allah permudahkn semuanya..

sy due 26/4. tapi kna masuk wad 25/4. tp skrg pun da rasa sakit2 kt ari2 smua. tgh melayan false contraction je ni. hrp keluar 37w. hehe.

due 27/4.. nak Jalan pun susah. Dah sakit celah paha.rasa nak😭 Ada.. skit yg amat...semoga semua di permudahkan bersalin nnti

alhamdulillah aah dh jugk 2/5 jm 8 mlm

sy due in shaa Allah 30/4/2021..mcm2 perasaan ada..hanya mampu berdoa smga Allah permudhkn urusan kita semua bersalin nnt..aaminn❤️