14 Các câu trả lời

Kena tengok kandungan jugak.. Kalau keluar awal tu tak membahayakan kesihatan baby, okaylah.. Suruh suami bersabar 😂 Nanti anak tu keluar jugak.. Nanti bila dah keluar jangan lupa suruh dia tolong awak.. Kang anak nangis dia lari bagi kat awak, nanti awak yang sakit kepala 😂 Nak beranak ni tak boleh paksa anak keluar, nanti effect kat diri awak dah jadi masalah lain pulak

VIP Member

penatkan diri dgn membuat kerja rumah sis..menyapu,mengemop,mencuci pakaian..ia juga membantu utk percepatkan bukaan.nnti klu penat byk buat kerja biasanya bby akn mengeras..klu mengeras tandanya nk bersalin

VIP Member

Buat squat 20x , jalan itik 10x setiap lepas solat fardhu 5waktu. Sy buat alhamdulillahh. 4 hri lps tu bersalin.. contrction pon skjp je..3jam da bersalin. Cuba la sis

VIP Member

Jangan risau, nanti baby tetap akan keluar. 🤭 Saya faham perasaan suami puan sebab suami saya pun macam tu. 🤣 Saya cakap takde nya baby terus dewasa dalam perut. 🤣🤣

🤣🤣🤣

VIP Member

Banyak kan jalan, drink air kelapa muda, buat squat hehehe, tapi saya pun induce haritu tak sabar nak jumpa baby 😂

Sye pun sama sis...dh msuk 39weeks 3days dh tp xd tnde2 pun lagi, husbnd dh teruja cgt dh sbb first baby..haaaa

Hari ini sabtu. Sis pergi shopping mall. Pergi jalan banyak2 pusing2 innShaAllah nanti cepat bersalin

Sy pn dah 38w2d. Xsbr nak bby kua cpt sblm induce 29/1 sbb gdm . 😂

Tiba masa keluar la tu😄😄😄 Bawa main badminton sis 😂😂😂

Samalah skrng sy dh 38 mnngu. Tpi hsbnd tk sabau nk baby kluar.. 😅

Câu hỏi liên quan