10 Các câu trả lời

bykkn mkn oren, jambu batu, kurma, kismis, oat.. bykkn membca sis.. sy pon tgh mgndungkn ank pertma, dan sy rjin goggle hal2 yg berkaitan kehamilan.. dan sy praktikkn mknan yg disyorkn.. alhamdulillah hb sy setakat ni maintain 11 ke atas.. cuba praktikkn mkn mknan yg naikkn hb, ble hb dah ok, blh tros konsisten dgn cara yg sama.. semoga dipermudahkn utk sis

Kadang ubat tu tak kena pada badan kita.. Cuba awak tukar ubat.. Tukar kepada maltofer chewable tu.. Sy drpd ubat 4 serangkai, tukar obimin, last sekali iberet.. Tp still tak naik. Makin drop.. Jadi sy ckp kt doktor nk tukar kepada maltofer.. Alhamdulillah.. Naik sikit demi sikit..

Minum horlicks dan makan jambu batu... dulu hb saya low jugak...hujung2 pregnancy ni tetiba suka minum horlicks...mmg hb 11 ke atas je... before ni susah betul nak naik hb...biasa 10 something je...dah 2x check up, sebelum check up akan minum horlicks... bacaan hb 11.5 and 12.5

nurse saya bagitau jangan ambik caffein sebab boleh ganggu hb...so saya pon da stop minum y ade caffein terutama milo ..

Sama la kita sis, semua x jalan.. Sy try minum similac mom, baru naik ke 11 hb... Harap next ni maintain la ats 11...

Sya minum jus delima gulsan campur madu. Minum pagi2 bancuh dgn air suam sebelum mkn apa2. Boleh cuba ☺️

cuba sis try birdnest serum...bgus utk naikkn hb..amik yg xde ginseng...susu lazz pn saya mnum...

Sis sma cm sy.. 2x hb low.. Sy mkn jmbu batu, kerang, hati ayam.. Alhmdulillah checkup hb naik.

iberet sy masuk kandungan 7 bln.. hb down.. now on iberet folic

Try minum susu hl, saya minum susu tu masa hb drop dgn maltofer

Câu hỏi liên quan