Perubahan hormon ..

Maaf saya nak tanya kalau makan ubat ni.hormon kita akan berubah ye...sebab saya sebelum ni period teratur... lepas makan ubat ni.. tiba-tib
Mamom Milk Booster Tablet Starting from RM44.00 | Tap Rating - 4/5 ⭐⭐⭐⭐

12 Các câu trả lời

just to let everyone know, milkbooster sbnrnya tak membantu dalam penghasilan susu ibu yang lebih banyak. Boleh join group Happy Breastfeeding Malaysia untuk ilmu² penyusuan yang berkesan. Jangan bila susu tak cukup, terus makan milkbooster tanpa tahu kesan²nya. Biasanya kalau kita nak makan supplement ni, kena dapatkan nasihat doc. Hope this helps :)

Group ni di Facebook. Boleh search Happy Breastfeeding Malaysia, apply untuk join sebab private group, then enjoy your breastfeeding journey

sorry to say,nie bukan ubat tapi supplement. Utk bykkn susu yg penting ilmu,cara pemakanan yg sihat pun membantu. milkbooster nie x membantu sgt pun,setiap org tubuh x sama.Penerimaan & kesan pun berbeza.Ada yg serasi ada yg tak. Sy pun ada consume supplement tp bukan sbb nk bykkn susu,utk diri sendiri.Susu byk it's bonus for me.

Jgn kategorikan ni sbg ubat sis.. ubat ni kalau kita sakit/ada mslh dan di preskripsikan oleh doktor yg bertauliah. Ni suplemen.. sepatutnya tidak mengganggu hormon ibu kalau xda bahan yg sepatutnya la.. better refer doc terus la..

consume natural booster...halba ke dried longan+red dates+rock sugar..saya amalkan since pregnant,masalah hb low slowly getting better,now after 5 days susu byk Alhamdulillah....

VIP Member

Ada try tapi stop sekejap sebab bahan ada susu kambing, ank tgh kuning. Tp susu kluar byk sikit dari biasa. Takdelah byk mcm yg digembar gemburkan tu. Klu slalu pam dpt 20ml, bila consume dpt la 60ml cmtu je

itu bukan ubat, itu supplement.. supposed x kcau hormom. ke u ada ambik perancang? klau lepas bersalin and bf, normal period x dpt.. sy bf, baby 8bulan baru period balik.

VIP Member

Setahu saya suplemen ni tak kacau hormon. Pernah try masa anak pertama dulu.

elok ke yg ni.. ingt nk try jgk sbb ank firts dlu ssu bdn xckup lngsung..

saya da try tp tak tambah susu pun...buat saya lapar manjang ada la.

Not work for me utk tambah susu. Btw x kacau hormon.