32 Các câu trả lời

Hmm tak pernah dengar lagi kalau bayi sedu letak tisu dekat dahi boleh okay... and saya tak pernah try pulakk.. so taktau lah dia auta atau fakta

Auta kot awak. Jangan percaya sangatlah bayi sedu letak tisu ni.Saya pernah try bayi sedu letak tisu tapi tak jadi apa pon tunggu punya lama

Kalau orang tua-tua dulu mmg ckp benda ni berkesan nak hlangkan sedu bayi.. letak je tisu dekat dahi bayi lepstu nanti hilang lah sedu tu

Saya pon confused sis ni fakta ke auta bayi sedu letak tisu. Saya pernah try bayi sedu letak tisu tapi macam tak ada effect je sis hmm

Mitos..tersedu terjadi d sbbkn gangguan pernafasan..dan xde kaitan letak tisu utk hilangkn sedu tu...sedu tu akn berhenti sndri..

Walaupun tahu ianya bukan fakta, tapi saya letak je.. Mcm kebetulan pulak ia berkesan dan saja2 nak meraikan petua org2 lama 😌

Betul betul betul 😁😘

Taknak percaya but ada yang cakap benda ni berkesan nak hilangkan sedu bayi.. letak je tisu basah pastu nanti dia hilang sendiri

Orang dulu-dulu suka letak tisu dahi bayi ni kan? Sekarang bila nak buat mcam tak relevant je letak tisu dahi bayi ni

VIP Member

Tapi kan pelik jugak kenapa bayi sedu letak tisu memula? Memang boleh baik ke kalau bayi sedu letak tisu ni? Hmm

VIP Member

Entah la sis.. Tu petua nnek moyang dlu.. Ikut jela.. Kang xikot kang ape pulak kata mak2 dan adik bradik kita