32 Các câu trả lời

Tak tahu nak kata apa. Saya cuba letak kertas saya tak pakai tisu. Saya cuba dekat anak buah saya. Dalam 4-5 minit camtu hilang pulak. Tak tahu betul ke apa. Ke asbab saja. Allah yang hilangkan dia. Hhehhe

Ada jugak yang cakap suami tak boleh teman.. masa awal awal ada ckp boleh then bila masa nak bersalin tu suami tak dibenarkan masuk pulak. But ni tahun lepas lah. tahun ni tak pasti pulak boleh ke tak

Kita ikhtiar je utk baby..mcm baby kena kuning la mcm2 org bagi petua,jadi ke x ikut pada badan baby jgk..klu buat pun xmemudaratkan baby pun kan cuma letak tisu basah je..

VIP Member

Org dulu dulu ckp gitu. Pernah buat kat baby sendiri, tetap sedu jugak. Ahahaha nak sedapkan hati org tua, buat jelah walaupun anak tgh sedu sambil ada tisu kat dahi 🤣

Haha I macam tak suka sikit bayi sedu letak tisu ni. So I rasa auta je ni sebab pernah nampak ada orang buat bayi sedu letak tisu tapi still sedu lagi bayi tu haha

Saya cubit sikit kertas bukan tisu. Org tua2 cakap sebab nak bagi dia lekat kat dahi tu basahkan pakai air liur atau air. Tapi saya buad pakai air liur saya sendiri.

Menjadi pulak pakai air liur, hilang dh sedu dia nanti. So far saya buad dekat anak saya sendiri laa ye. Sekarang dia masih dlm hari, memang kerap tersedu.

I selalu nampak kalau makcik-makcik letak tisu dahi bayi kalau bayi tu sedu. Tapi kadang tak hilang pon sedu tu. Tapi still diorg letak tisu dahi bayi tu

Expert

Ada tu dulu saya buat jugak letak tisu dahi bayi sebab sedu. Kadang jadi hilang sedu tu kadang tak. So kadang tak tau betul tak letak tisu dahi bayi ni

Ni tips orang dulu-dulu ni kalau bayi sedu letak tisu kat dahi... nak ikut, ikutlah tak salah pun... but tak sure lah dia berkesan ke tak actually...

Kadangkan sis ada orang jadi bila bayi sedu letak tisu ni, tapi kadang tak jadi. Sis boleh je nak try bayi sedu letak tisu tu dulu tgok cmane kan

Câu hỏi liên quan