21 Các câu trả lời

bawak jumpa doktor dulu sis.. dptkan kepastian drp doktor samada ia betul2 kulit kering@ eczema n so on... guna mandian baby yg ada unsur pelembab n for sensitif skin if betul kulit kering.. pakaikan lotion baby slalu, elakkan guna bedak talkum dekat muka bby.. ank sy pakai range mandian, lotion, krim bayi jenama ezzera alhamdulillah ok kulit dia.. sejenis kulit sensitif jgk ank sy..

cuba try dedua nie... sy da cuba.. alhamdulillah baik dan terbaik... anak sy ezema sy guna super soothing rescue lotion.. memang baik.. tak yah gube banyak tipis tipis sj dalam 3 hr da nampak kesan.. youbaby pun terbaik.. utk ezema kebetulan sy beli utk selsema dan kahak baby.. tak tahu baik utk ezema juga.. cuba ya puan... ttg harga berpatutan... kalau bak dikira kejap kejap gi klnk atau pakar

boleh... anak sy br je masuk dua bulan... dr umo satu bulan dah ada ezema..

VIP Member

Saya kalau orang tanya bab2 ni memang tak berani nak suggest apa2. Sebab kadang kita buat dekat anak kita memang ok, tapi orang lain buat risau jadi teruk. Anak ni lain2. Seeloknya sis bawak jumpa doctor instead of tanya opinion orang. Doctor tu lebih pakar & selamat. Dia ada jawapan yang betul

TapFluencer

Boleh cuba lotion baby buds @ cetaphil..khas untuk baby yg ada malasab eczema atau kulit kering..sabun mandi boleh cuba johnson baby cotton touch..

mohd azwan... kembung pun boleh... guna yang YOUBABY(pic kanan) baby cream tu... selsema kahak ezema.. kuning a. k. a jaundis pun baik...

Normal. Biar kan je.. jgn kopek. nnt hilang sendiri . Sy dlu guna cotton bud ltak johnson baby oil bg lembab. Tu je.

tu bkn kerak daki tu.. kes ni kena jumpa doc dulu la

Dlu saya pakai cream plembab dri klinik yg doc bagi, alhamdullilah kulit dah tak kering❤️

bawa jumpa doktor. sian baby. kalau saya dlu mmg mcm2 sabun mandi n moisturiser di guna.

pakai ini sis.. Insyaallah bekesan... boleh tengok testimoni snow treatment di fb...

tak tahu nak guna mane 1 kan . ramai sgt yg suggest . better derext doc la puan

Câu hỏi liên quan