85 Các câu trả lời

saya tak pasti. sebab saya 5 bulan baru tahu sendiri pregnant. and masa lepas saya tahu tu, pergerakan terus ada sampai sekarang. syukur. baby mau bagitau kewujudan dia. . tuktuktukkk. 😍😍😍

Alhamdulillah..xjdi apa2 mslh bsar..yeayyy..baby slmt dan kuat tu😁

VIP Member

17 minggu mcm kena jentik2, 18 minggu dah rasa geli2, 19 minggu da start a few tendangan padu lps tu 1 @ 2 hari dia behave lps tu tendang lg😂

Nak masuk 4 bulan dah rasa tendang manja kat dlm.. Skrg dah masuk 18 mggu dah terasa tendangan nya bila kite baring & letak tangan kat perut

Sy mse 17 mggu..ade y lg awl n ade jgk y lewat..tp biasenye sblom 28mggu inshaAllah bby dh tendang..semoga dpermudahkn urusan kehamilan😊

18 weeks ada jugak rasa tendang sikit sikit sekrang dah masuk 19 weeks makin rasa tendang nya 😂 kalau dilayan makin jadi2 pulak..

VIP Member

Minggu ke 18 dah start rasa..walaupun rasa tu xkuat sgt..now da week 30.. terkejut2 dibuatnya bila baby menendang2🤣

Anak sulung lambat sikit dlm 20w mcm tu.. Tp anak ke 2,3 dan ke 4 16w tu dah ada rs pergerakan.

Sy 17 dah rasa. Hehe. Skrg nk masuk 20 weeks, nampak sikit perut gerak2 bila dia tendang 😂

20 weeks, mungkin tgk pada ketebalan perut kot sbb saya mmg buncit jadi lmbat rasa 😅

Sy start rasa halus halus 16w. Skrg dh 22w makin kuat dia jogging 😂👍

Câu hỏi liên quan