27 Các câu trả lời

Try buat lg awal pg....mse bru bgn tido....mse tu btl2 tgh fresh...haritu sye test pg di rumah terang sgt,ble g klinik cek lg pudar plk...dktr ckp mgkn sebb dh minum air dengan ad buang air kecil sblm g klinik

Insyaallah positif puan...boleh try check lg sminggu/2 minggu macam tu..kalau betul mengandung tak kira check pagi ke petang ke tetap akan kluar 2 line..moga ada rezeki puan as soon as possible💖

Nampak positif saya ari tu macam ji sebiji line kabur macam ni lepas tu 2 minggu lepas tu saya repeat upt alhamdulillah terang line nya cuba sekarang saya bleeding risau sangat

Kalau tak ada HCG hormon dalam air kencing bende tu xkan ade line walaupon pudar. InshaaAllah positive. Kena buat hari2 makin pekat garisan tu ☺️

Betul tu sis...thun lepas mse sye leps kwin..period x dtg truss cek upt...negetive...stiap kli ngtive result..tpi hritu sye cekk...naik double line...tpi ade smar skit je

Mcm sy.. kabur ha.. xtau la ade rezeki ke x.. tawakal je.. sepatotnye rinie period.. doakn sy jgk.. 😘😘😊😊

Kabur2... sy da period..

sis..cara utk check upt adalah pagi seleps bgun dr tidur..sila cuba lg,kalau dh rezeki xkmana tuu..good luck

Sis try check esok pagi. Ambil sample urine masa pertengahan kencing. Jgn yg mula2. InshaAllah terang line.

Insya'allah positive. Baru lagi ni. Kadang kalau kita pregnant pun, period boleh datang.

nnti next cube cek waktu subuh, mksdnye air kncing prtame waktu bgun

Test lagi sis.... Paling kesan awal pagi seblum sarapan test dlu....

Saya buat cmni...negetive result diaa...tapii cekk pkul 10 pagi line naik double line..kbur skit.

Câu hỏi liên quan