Suggest baby chair

Korang ada tak yang beli baby chair kat shopee yAng bebetul kukuh dan tahan lasak? Suggest pls #firstmom #bantujawab #firstmom #firstmom #firstmom

5 Các câu trả lời

Untuk baby chair yang kukuh dan tahan lasak, ada beberapa pilihan yang bagus di Shopee. Saya cadangkan cari baby chair yang mempunyai ciri-ciri seperti bahan yang berkualiti tinggi, stabil, mudah dibersihkan, dan mempunyai tali keselamatan yang baik. Beberapa jenama yang terkenal dan mendapat ulasan positif dari ibu-ibu lain termasuk: 1. **IKEA Antilop**: Ini sering menjadi pilihan utama kerana harga yang berpatutan, mudah dipasang dan dibuka, serta sangat stabil. 2. **Fisher-Price**: Jenama ini menawarkan pelbagai model dengan ciri tambahan seperti mainan interaktif dan bantal penyokong. 3. **Joie Mimzy Snacker**: Model ini dilengkapi dengan ciri-ciri keselamatan yang baik dan juga mudah dilipat untuk penyimpanan. Pastikan untuk membaca ulasan pembeli lain di Shopee supaya anda dapat lebih yakin dengan pilihan anda. Selamat membeli dan semoga anak kecil anda selesa dengan baby chair baru nanti! https://invl.io/cll7hzz

sy beli kt shopee. jenis ni boleh ejas tinggi rendah n ada roda jgk . sy beli time sale tolak voucher tu semua dpt la hrga dlm rm60 cmtu . sarung seat dia boleh bukak n senang nk basuh bila anak mkn tumpah².

Post reply image
3mo trước

Betul ke saya baca review meja ni pendek dari ketinggian standard meja makan? Kalau duduk dgn anak dia rendah

tak pernah beli kat shopee. beli kat ikea je. tapi kalau sis on budget boleh je beli yang 2nd hand. kat Jalan² Japan ada jual banyak jenis. range harga ikut kualiti/kondisi.

3mo trước

Susah nak gerak sis sebab saya duk area kampung hahaha ikea berapa eh sis?

sye beli dkt kedai perabot je sis . alhamdulillah setakat ni bertahan, dh 3tahun pakai, skang bg kt si adik pulak guna.

3mo trước

sye beli dlm rm60 mcm tu kot.

saya beli 2nd je sis dkt marketplace facebook dpt dlm rm20 ikea punya alhamdulillah tahan walaupun 2nd

3mo trước

Ok nanti saya try cari. Thankyou!