ALAHAN DAN MENGIDAM

Korang ada tak pengalaman tahan mengidam.. ni anak ketiga ida dan ni lah pengalaman mengandung lain sgt... Cepat emosi dan mengidam ya allah teruk betul. Kalau terasa nak asik teringat2.. susah nak ckp. Buka x de duit rasa kadang xsampai hati nak belanja rm30 sebab mengidam je... Dah 3 hari ida sakit kepala.. teringin sgt nak icecream oreo mc donals . Nak makan cake red velvet kat mc d tu... Ya allah.. buruk benor asik teringat .. dan cuba tahan..yess ida cuba tahan dengan makan ice cream lain... Makan kek lain tapi . Sakit kepala x hilang . Kadang sambil buat kerja boleh teringat.. kadang tiba muncul dalam otak.. Harini #Nanya dah sakit sgt kepala kita oder juga delivery oreo icecream n kek redvelvet tu.. kita niaga online.. bantu suami sikit2.. sayang duit tapi xleh tahan dah.. selesai makan... Ya alah hilang sakit kepala 😩😩😩 RUPANYA MENGIDAM NI MMG XLEH BAWAK MAIN... BARU TAHU..Dua anak dlu xpenah camni.. rupnya tahan kan rasa nak makan pun boleh rasa sakit kepala.. mody.. rasa sedih sorang(yes.. malam td kita nangis sb minta icecream suami belika icecream biasa tu.. sedih gila nanges mcm bodoh je saya rasa) Saya doa saya x mengidam pelik2.. kesian suami dan diri sendiri nak push sales hihhi ..... Korang pernah mengidam xdpt tak.. betul ke anak jadi ngences.. or xdpt boleh rasa lain . Mmmm Ida jual plussize korang boleh ad telegram shop ida t.me/aqildacoshop atau serch je 📌support PAGE IDA LIKE N FolLoW 👇🏻 fb.me/aqildaclothings769 📌mesenger AQILDA.CO m.me/aqildaclothings769 📌Instagram AQILDA.CO https://www.instagram.com/aqildaclothings769 📌Shopee shopee.com.my/eidaqil88 📌Tiktok business https://vt.tiktok.com/ZSmSUd4Q/

28 Các câu trả lời

sy dlu teringin sgt nak ayam gunting tapi suami mcm layan x layan je..sbb sy mmg selalu ckp nak makan itu ini tapi x serius pun..tapi yg ni teringin betul smpai nangis2 mlm tu sedih bebeno rupenye..cuak le suami trus esoknye pegi beli😂

nasib dapat gak kan.. hihi

ank first ngidam nk petik buah strawbery kt cameron... petik buah je tau semata, bkn nk mkn sngt pon... hahahaha terok nau bunyi nye... ni ank sec xde plk ngidam mcm²... cuma mintk nk milo kotak kt kedai tu je... hahahahaha

perempuan 😅

Sama sis.. Nasib baik skrg dah kerja.. So duit tu sentiasa ada, mengidam apa2, terus beli.. Takde minta apa2 dgn suami.. Seronok betul hidup 🤭 takde dilema2.. Happy tummy happy mummy 😁

saya mengidam nak makan nasi kenduri org kawen.. suami nakk beli nasi kenduri kt kedai je syaa tknk.. nakk jgakk nasi kenduri org kawenn.. kawan2 smuaa dah kawenn.. sedihnyaa 😭

alhai..sedih sgt xdpt bantu... sis duk mana

oh sebab tu ke saya rasa loya sakit kepala sangat sebab tahan ngidam ke ingat anemia sb tngah ngidam abc ni pstu nak abc yg jauh pulk tu yg dekt tak tringin dah 3mnggu tahan hehehe

in shaa Allah . sb sakit kpala saya ni tak hilang2 . tahan je la tnggu somi gaji 😂

tringin beno nak makan megi kari😅x makan lagi lepas tahu pregnant ni. sebelum tahu haritu, sminggu 4 bungkus. ni masih bawak bsabar. tengok je megi tu😂😂

tengah sabar ni. alih ke bihun sup. nk makan benda bkuah panas2 je. tapi tu lah. megi tu nmpak mlambai2 je kt dapor🤣🤣

pernah mgidam burger mcd masa pkp dulu..dhlh xbka masa tu.suami buat burger tp mna puas ati kn.nangis je la.smpai suami pn x tau nk buat apa lgi.kesian en suami

❤️❤️❤️❤️part sedih tu mmg xleh tipu..

Lain ibu lain peel kan.. Sy alhamdulillah teringin nak apa2 suami kerja.. Sabarkan hati.. Nnti die cuti baru mintak.. Sabar la kita ibu2.. 😅😅😅

Tringin mi udang kuala selangor.. Alhamdulillah suami bawakkn..wlaupon pjlanan dkt 2jam😂.. 1 lg tringin p cameron.. Dpt jgk pegi even mse tu hujan.. 😘

😍😍😍😍 jauh tu.. alhamdulillah

Ngidam Tau fu fa..kirim pd suami tp dia lupa nk beli...g Cari sendiri..hbs..2 Hari Cari hbis... Masuk bilik air xsedar nangis sbb kecik hati...😔😔😔

😭😭😭😭