33 Các câu trả lời

In shaa allah, if Allah wills, nothing impossible. Sy masa kawen, tak pernah period. Last period sept18. Kawen nov18. Memang dah set otak, selagi tak period jgn mimpi nak dapat anak. Alhamdulillah tengok2 upt positive masa apr19. Time tu dah 7weeks dah. Mcm susah gak nak percaya doktor time tu sbb tak period kan. 😅

tahniahh

Saya pon period xteratur..lepas kahwin teratur kejap ngam2 7 hari pastu 2 kali sebulan xperiod ingatkan pregnant tapi xde rezeki..Alhamdulillah tahun ni rezeki bulan puasa hari tu..saya makan royal V produk Jamu Ratu Malaya..pastu jangan berhenti makan acid folic..in shaa Allah,jangan putus asa..banyakkan berdoa 😊

My pleasure

Saya ada masalah period tak teratur. Paling lambat pun 3mggu drpd dtg period yg sepatutnya.. N ade masalah senggugut yg kuat sampaikan terpaksa ambil mc sbb rasa nak muntah dan pening2..Alhamdulillah kalau dah rezeki tu Allah yg beri.. Apa masalah pun kita akan dapat dgn izin Allah.. Sentiasa positif ya..

ok baik.. terima kasih

Sy period sngat x normal dn senggugut tahap 90% kritikal dri zaman skolah lagi. N sy amalkan makan jamu, alhmdulillah bleh je ngndung.. Seram gak dngar org kata period x normal susah ngndong tapi bergantung gak sis pde antibody n rahim kite. Ade reski x kmana insyaallah

ok baik

nak juga share experience....sy period x teratur..sngt2 problem.sometimes,2 3bln x period..tp,sejak khwin dec18 period teratur pla every month n now dah 13week 😇 Nothing is impossible dear...Put ur faith & God will working .

tanniah. n thankyou

Saya ada masalah priod x tratur dri zaman skola. .sebulan tu kadang dtg 2x. .kadang sekali. .lagi truk kadang 2 ke 3bln tak dtg. .alhamdulillah skrg dah preggy 7weeks . .insyaa allah ada rezeki sis nti..bnyk2 berdoa.

tahniahh.. thank you

Saya period tak teratur sis.. Pernah dalam tahun 2017 rasanya, sampai 6,7bulan tak period. Ingatkan pregnant dah. Haha, awal tahun 2019 ni alhamdulillah Allah beri peluang utk saya preggy. Now dah 27w

sama sama

Saya period tak teratur , Alhmdulillah 5 bln kawin skrg dh lekat 7weeks 😊 saya selalu amalkan nutrienmom & acid folid untuk kesuburan . InsyaAllah kalau Allah bagi rezeki Awal 😉 yg penting usaha

ok baik. thank you

Kdg2 rezeki ni Allah nak bagi kita tak jangka...saya ada apps period tracker tp tula kdg2 apps pun tk leh rely juga...mcm kes saya kita ingat ms bersama suami bkn time subur tp dh rezeki lekat juga☺

tapi sekejap sj Allah bagi,mggu ni saya dah buat d&c sebab janin tkda heartbeat ms 8 mggu...tgh berpantang utk 14 hari..😊

Dulu saya period pun tak teratur. Sometimes 3 month do not come period tp alhamdullilah skg pun dah ada baby . Dont worry u kena rajin jumpa doctor tuk kepastian. Ok

ok baik

Câu hỏi liên quan