22 Các câu trả lời

yaa Allah macam ni la sebijik saya jumpa masa saya gi unit kecemasan hospital sbb check baby yak gerak. ada sorang akak ni sakit lepastu bnyk sangat darah kluar, nurse sruh tukar kain. saya tunggu kat ruang menunggu dan sebelah toilet. depan saya kantung tu jatuh kat kaki akak tuu. lepastu dgr akak tu call suami dia nangis2 cakap gugur. sedih dan seram. masatu kandungam 37w.

kandungan saya sis. kalau 37w tak centu dah, dh uwek2 baby dahh 😂😂

semoga tabah dn sabar ... sama lah mcm sy tahun lepas..tp sy dh bledding dr awal pagi 1 shawal .. dh check up atas bwh..mmg dh xde nmpak baby.. cuma harapkan keajaiban mase tu doktor bg appoitment tuk check sekali lg...tp lg beberapa hr nk g check up dia jatuh sendiri kat umh...alhamhamdulillah lepas setahun kosong skrg sy dh 29w2d kiranya ni second baby tp yg pertama tuk dlahirkan.

Emm . Allah maha mengetahui kan ? Maybe ada hikmah . Alhamdulillah tahniah ye.

Semoga sis tabah & sihat selalu. Bagi sy xperlu lh komen2 suru hide n loya lh dgn ni gambar. Sy faham jgk mungkin ramai ibu2 mengandung yg xdpt tgk benda bgini. Tpi dlm situasi gini kita kena jaga perasaan dia sbab dia baru keguguran n emosi xstabil. Lebih baik bgi kata2 semangat utk dia.

terima kasih kerana faham situasi saya sebelum ni . maaf sebab tak kavurkan gambar . tapi betula la kata sis, saya nk bagi pengajaran sbb sbelum ni saya tak tahu gambaran kantung macam mana . sbb kalau gugur dokter akan ckp kantung akan keluar . bila google tk jumpa gambar kantung . sehingga lah keluar mcm ni tanya dokter dokter sahkan saya keguguran sepenuhnya .

sama lh sis...saya pun keguguran keluar mcm ni juga bln lepas... cuma bezanya kat saya keluar lepas doctor masukkn muncung itik😔😔 tp kita kena yakin dgn Allah s.w.t, pasti ada hikmah... insyaAllah lepas ni ada rezeki kita lagi..aamiin... saya ttc 7thn tapi hnya merasa 2bln saja mengandung😌 pun bersyukur sngat..

Inshaa allah ada lagi rezeki tu . Doa banyak2 . Moga allah permudahkan rezeki awak untuk mendapat zuriat . Aamiin.

pn, ada eloknya gambar seperti ini letak di bawah pilihan (NSFW) sebelum post. saya pasti ada yg kurang selesa dengan gambar darah apatah lagi janin keguguran. saya doakan kandungan Pn baik2 saja.

VIP Member

Harap puan bertabahlah yea. maksud sis doakan semoga puan sembuh ye. kalau dah mcm ni tak dpt selamat dah puan. banyak2kan berehat. tenangkan diri istighfar. semoga puan ada rezeki lagi akan dtg. Aminn

sama sy pon kluar mcm ni...sy gugur tahun lepas bulan 10... Alhamdulilah sekrg preggy plak..dh 5 bln..doakan sy

Em takde rezeki mungkin ada hikmah . Alhamdulillah syukur jaga kandungan baik2 😊👍🏻

terkejut kita..ingat kan ape la tadi.better hide kot gambar mcm ni..sian mak2 yg xleh tgk benda mcm ni.

Kalau dah jatuh mcm ni Baby dalam tu msih hidup ke ? Maaf tak pernah lalui

ya Allah,kuatkan LA sis ni...insyallh pasti ada rzki lg

Câu hỏi liên quan