53 Các câu trả lời

Perut sy lagi kecil dari ni. Next week dah 7 bulan dah 😄 yg penting baby membesar sihat. Lgpun seronok x berat nak bawa. 😉

Aminnn. Itulaaa kan. Xpenat nk mmbwaknya. Kita yg nk mmbwk baby dlm perut bkn dwg 😅😂

sye pon sme kt tmpt kje org tegur prot kecik.. hmm hanya mampu jawab bdn jenis kecik.. inshaallah same2 doa bby kluar sihat 😊

Saya 27wk perut nampak macam biasa tapi ada yang kata kecil... Hahaha janji sihat kecil dalam perut luar nanti bolat... 😍

Itulaaa. Aminnn. Semoga baby sihat okay dh tu. Xde mslh pon kn besar ke kecik pon kn.

perut sy lagi kecik masa 25w sis..abaikan mulur org yg cakap tu..buat x thu jaa...asal kan baby kita membesar dengan sihat...

sy dah 8 bulan pun ada yg tegur perut kecik. its okay yg penting kandungan kita sihat and kita pun dlm keadaan yg baik 😊

Aminnn . Moga bby dlm kndgn sy sihat n normal .

Kira besar la tu.. Sy pun 26weeks lagi kecik dari perut awk skrg tw.. Lagi sedih org tegur perut sy kecik.. Hmmm

Amin.. Terima kasih awk.. Sy pun doakan awk n baby selamat.. Besar ke kecik ke perut kte, janji baby sihat.. Kan..

Mulut huduh cmtulaa, semua xkena🤣.. Jgn peduli dOrg sis, jnji ank sht.. InsyaAllah dipermudahkan urusan😘

Rilex laaa..sy ni bru 22week org igt nk bersalin da....hahahaha..da mcm muatan berat berada di kiri..😆😆😆😆

Yeke? Congrats sis. Semoga dipermudahkn bersalin n bby sihat.

relaxlaa,,sy 28w pown perot kecik..owg law tegoq,,sy t ckp,,perot aku,,ank aku,,jnji dua2 sihat..😂😂

Uishh beraninya sis. Nak ckp mcmtu pikir 2 3 kali jgk. Just ckp dlm hati jelaa. Hahahaa

Normal la tu sis... lain org lain la. Xbole nak samakan besar ke kecik ke janji baby tu sihat ❤️

Itulaa tu kan. Jnji baby sihat Alhamdulilah. Xde mslh pon kn besar ke kecik actually. Haihh

Câu hỏi liên quan