13 Các câu trả lời

sama mcm tarikh period sy 21hb.. sehari before 21hb tu, sy check upt.. result mcm dlm gambar tu.. lepas tu, sy 23hb pulak.. ade line samar².. Harini sy check semula, baru nampak 2line.. Cuba awk tunggu lagi seminggu.. takpun, kalau rasa mcm dah anxiety nak tahu.. boleh g check kat kk terus, minta scan. Semoga ada rezeki awak dikurniakan zuriat.. 😇

Hai sis.. Sye haritu last period bulan 10 tahun lepas.. Then buat upt negatif.. Pergi scan bulan 12.. Tak nampak.. Then hujung bulan 12 sye period.. Lepastu bulan 1 sye tak period.. Bulan 2 sye buat upt lagi sekali naik double line.. Bila pergi scan dkt kk kandungan sye dah 12 week.. Nanti boleh repeat upt / buat scan terus.. Semoga ada rezeki untuk sis.. Amin..

saya hari tu sebulan tak datang period cek upt keluar result negatif bulan 3 pastu saya malas nak cek tunggu lagi sebulan , bulan 4 23hb tuh saya cek baru naik double line .. kadang tuh proses persenyawaan lambat terjadi , gitu lah orang bagitau saya .. puan tunggu lagi 2minggu pastu cek balik

Macam evap line atau upt rosak sis. Maaf bukan nak bagi sis down. Tapi kalau dah lewat period even baru 3 hari pun biasa dah naik double line bila buat upt. Tak pun sis boleh try lagi 2 hari guna 1st urine. 😊

TapFluencer

nnti repeat upt lgi 1w. guna 1st urine. mybe hormon hcg dlm bdn belum boleh detect lgi. tpi mata sye nmpk 1 line je. upt tu x rosak pon. kalau rosak line dkt c tu xde or dkt t je ade line.

mata sy nmpak 2..tapi sy bukan nk bg awk berharap..sama" doakan🤲

biasa kalau line putih ni evap line. line pink baru kira double line. better awk test guna clearblue je klau nk kepastian🤗lgipun dh lewat period kn

ok nti sy akan try guna clearblue sbb tdi sy ada guna upt lain utk chcek n naik double line tpi msih smar2

Nanti awak try test lagi guna first urine pagi2 lepas bangun tidur, time tu hormon hcg tinggi & lebih accurate sikit.

awal lg ni sis.. cuba pakai selain caset ni lps smgu dua. kalau makmal, dorg ckp ni neg result. InShaaAllah ada rezeki nt tu..

cuba check lepas bangun,urine pertama, jgn ambik dulu,kencing dulu lepas tu ambik yng tengah2 air kencing tu

Boleh try beli jenama Clear Blue, dan kencing waktu bangun pagi utk lebih tepat