23 Các câu trả lời

ambik ketulan tu bawak g hosp..sy pernah gini masa 6w prgnnt..tapi sampai hosp nadi masih ada tapi doc ckp tanda2 nk gugur so bedrest sebulan....skg da 5bulan

Saya pernah kena sebiji macam sis masa saya 7 minggu saya terus pergi klinik, doktor bagi duphaston untuk kuatkan rahim. Alhamdulillah now dah 7 bulan.

brp lama sis mkn duphaston TU ya? Ms g clinic, doctor ckp bb n kantung sihat ke?

haai, sy kndungan 14week, perut kjp2 sakit, lgi2 bile mlm normal ke? ibu2 bolh kongsi? pnh ke mcm tu, ke sbb angin, igt esok nk pgi jmpe DR terus.

Sy ingt mcm ni dah gugur, mcm Sy haritu, tp bila bc Komen kat sini, tak sgka, keluar mcm ni pun, blh survive smpai 3rd trimester... 😢

setiapkali bleeding TU, doc Kasi ubat duphaston TU ke sis?

sis pergi ER terus..haritu saya bleeding pon doctor ada pesan klau keluar ketulan terus datang ER semula.mudahan sis n baby baik2 je.

jumpa doktor & bgi gmbr tu dgn doktor. awak bru 8minggu sis. awal lagi. tkut nnti apa2 hal pulak

terus pergi emergency hspital awk ..pergi klinik pun dia suruh awak pergi hspital ..

VIP Member

Xnk tkotkan, tp please dtg hsptl, sy kt hsptl skng ni, ramai gila warded sbb bleading

tahan kalau serious. Sy pernah kena warded masa pregnant 8week. bleeding 20hr. skrg dh bersalin 2mggu lpas🥰

Bawa ketulan ni pergi hospital sis ya,,

sis,lebih baik trus kew hsptal...ancaman keguguran nie sis...

Câu hỏi liên quan