89 Các câu trả lời

Dua kali pregnant perut memang kecik jee. Ade jugak yang mengata ehh keciknyaa perut. Dua kali pregnant dua kali lah hadap ayat macam tuu. Tapi suami memang pengubat luka dihati. Dia je selalu cakap ehh besarnyaa perut 😁

Same la saye..da prgnnt 7 bulan tapi perut kecik. Saye tak kesah pn perut kecik..boleh tutup aurat..yang penting baby sihat dan cukup sifat. ☺ Besar2 sgt pn nnti susah bersalin..biar kecik janji baby normal. Senang kluar

Macam saya pula baru 3 bulan perut dah nampak . Tu pun orang tegur badan naik, awal2 dah nampak perut . Padahal berat saya baru normal bmi dah kata saya gemuk 😂 . Padahal yang comment saya tu berat nak dekat 80kg . 😬

betol.. sy perut kecik, tapi scan berat bby doktor kata okay, sedang² tengah² graf, tapi bila jumpa org mesti ckp keciknya perut. 35weeks 5hari bby 2.68kg. berat sy 70 tinggi 168. Bila org ckp perut kecik, sy senyum je.

jgn stres lah bnde kecik mcm tu. kesian baby dlm perut sbb ibu dia stres. sy pun perut kecik jgk 5 bulan dh tapi takdelah besar sgt. Perut keciklah mudah nk gi jejalan takdelah rasa berdoyok sgt nk bwk perut. haish

x payah stressssssss.. dah tahu anak tu sihat, x payah stress... please laa jgn stress kan diri bab perut ni.. yg pregnant tu awak bukannya dyorang.. jgn stress, jgn layan, org ckp apa pun gelak jee..

abaikan apa yg dia org ckp sis..jgn bikin diri sendiri stress ingat baby dlm kandungan..sy pun skrg dh 35 minggu tp perut kecil.keluarga dn rakan2 tk hairan sbb first baby sampai ke-3 nie mmg perut i kecik..

diorg tak kata apa ea?, tuh la, bila fikir mmg rasa stress juga. pregnant pun mcm salah je sbb saiz perut mcm ni. padahal doktor kata standard la. org pun kecik ,

Enjoy saja sis,saya pun nak masuk 7 bulan tapi perut macam 4 bulan itu semua reseki sis bila perut besar susah kita nak bergerak nak buat kerja biar saja org kate apa yg penting baby ok kita pun ok

saya pun perut kecik dari anak pertama sampai ke tiga..pecaya la perut kecik lg senang nak jaga,perut cepat kempis dan badan cepat slim balik..perut saya nampak ja kecik anak yg ke3 ni lahir 3.9kg

Saya pulak perut besar. Masa 3 bulan nampak mcm 5 bulan. Pastu org2 duk ckp “besarnya perut”. Terasa laa jugak sbb benda2 mcm ni pun org nak pertikai. Asalkan baby sihat dah bersyukur sangat.

Câu hỏi liên quan