12 Các câu trả lời

depends pada ketahanan sis. saya dulu masa anak first lepas bersama dgn suami masa first trimester bleeding. nurse n doc suruh hold dlu. means jgn lasak2. second ni ok pulak bersama masa first trimester. so klu nak bersama jgn ganas sgt sis. kene slow n steady je. tahan dlu 😅🤭

Depends badan kita. Kalau pengalaman saya sendiri, masa awal kandungan saya ada turun darah lepas bersama. Kemudian doc nasihatkan untuk rehat dulu sampai kandungan kuat. Tapi ada ja org yang ok bersama. Semua bergantung badan masing2.

I would suggest tunggu sampai trimester kedua sebab trimester 1 I feel like very sensitive kena jaga sikit. Me and my husband took decision not to sebab not worth the risk. But depends u boleh consult Dr

Depends sis. Ada yg ok. Ada yg smpai jd ancaman keguguran smpai dr suruh stop dlu brsama smpai 2nd trimester. Klu sis ragu2, blh tggu smpai 2nd trimester. Kalau sis rasa ok, boleh try

boleh sis... klau was² better delay dluu laa .. sbb saya pun pernah gugur dluu lpas bersama suami... hari ni bersama esoknya bleeding & gugur sendirii

saya 1st pregnancy gugur lepas bersama masa 8w . lepas bersama kencing serta keluar darah cukup 24jam terus keluar habis . seeloknya berjaga lah sis

Better delay dulu nak bersama. Saya gugur kali pertama lepas bersama masa saya baru 6 weeks. Habis saja trus bleeding dan esok nya turun semua

Boleh kalau xsakit n xde alahan. sy xde pantang2 dengan suami cuma suami yg risau & lebih berjaga2 sbb first baby ni utk sy.

Alhamdulillah setakat ni ok je...🤣🤣ikut keselesaan...kalau ada alahan atau sakit ketika bersama.. better stop dulu..

bolehh sy strt pregnant smpai skrg 37week masi brsma mcm biasa😂kerap lg hehe tp ikut ibu klo xda mslh apa2 bole ja tu