7 Các câu trả lời

Banyak kn berdoa semoga baik2 je..moga ad rezeki awk ye sis..tp klw x menjdi redho kn ye..sy first pregnancy pon mcm ni.. kantung x bulat betul n x sme kiraan patut dh 10 minggu tp saiz 7 minggu..sy start bleeding 4 hari sebelum dia turun sendiri..doc x masuk ubat ap2 dia klwa sendiri

saya nasihatkan tunggu dulu ya, sbb saya mula2 scan pun dlm 5 weeks mcm tu doctor kata kantung tak cantik. tak bulat ada spotting darah lagi sikit2. Tapi doctor suruh tgu dulu. Baru2 ni scan dah ada janin and heartbeat. alhamdulillah. saya doakan semua nya selamat ya. insyaallah

Sy tengah mengalaminya skrg risau betul..5w kantung tk cantik doc cakap

Maksudnya lebih 1 minggu ke kandungan awk? Takpe try tengok dll seminggu dua ni. Mana tahu ada perubahan ke kan.

dah 6 minggu ikut kiraan last period, tapi bila scan dah 7 minggu. tulah saya pun still berharap semuanya masih okay sebab perut saya ok je takde sakit and takde darah pun. doakan ya

Sy tgh mengalaminya skrg 5w scan kantung tk cantik? Mcm mna kandungan sis selepas tu ya?

saya keguguran, kantung keluar sendiri. 3 bulan lepas tu saya pregnant kembali dan alhamdulillah anak saya hujung bulan ni genap setahun 💕

sis boleh tggu 2 mggu lgi.. smggu tu pun kecik lg.. 9minggu dah ok untuk scan smula..

Asal ada heartbeat kantung tu is not a problem. Dun worry all will be ok!

mcm mne skarang sis?

tunggu dulu

Câu hỏi liên quan