15 Các câu trả lời

atas usia persenyawaan sis.. ade org 5w dah nmpk.. mcm sy mase tu 5w lebih p je swasta sbbnye terlalu excited.. tp mase tu xrugi p sbb kite boleh tahu kedudukan kantung tu dalam rahim atau sebaliknya.. tp kalau nk jimat tggu la 7w..sbb sy mase 7w dh nmpk janin.. 10w mase buke buku nmpk dh heartbeat tu..

depends org, sya pun tak nak scan hari tu, masa week 5tapi masa 5w3d bleeding terus ke KK, doc scan ada kantung dahh. Kalau awak nk scan confirm prgnant, 6w boleh dah, nk tggu skli hrtbeat 8+ gitu.

sy pergi scan hr tu sempat sembang2 dgn Dr tu.. dia ckp kalau line T dkt test tu dh terang, beta hcg dh cukup tinggi, insyaAllah dh boleh nmpk kantung.. kalau samar2 tu selalunya x nmpk lg.. 😁

kalau mcmni dh terang kan sis?

klu ultrasound biasa mgkin susah nak nmpk sis.. kena guna scan yg masukkn ke dlm bahagian faraj inshaallah blh nmpk. tp sblm sis pg scan tu,pstikn tahan kencing dulu ye. inshaallah lg jelas nmpknya

Kalau pergi scan memang kena minum banyak air ye sis?sy pun baru plan nak scan tp baru 7w5d..

sy hari ni 5w6d... dulu sy pnh scan 5w xnmpk apa2 pun.. kantung pun xnmpk.. atas org , ada org dh nmpk dh ada x .. nk lg sedap 8w blh laa kli nk scan ..

Sy masa 5 week 3 days da npk kantung kecik. Tp better tggu sis pya upt line T tu terang dlu, sy pya line T da terang dr control line mase tu.

saya scan masa 6week, da nmpk kantung dgn heartbeat... depends pd body org, yg penting minum air byk² before g scan tu, sng nk scan....

pernah scan 6w x nampak apa. doc ckp myb luar rahim atau false result upt to. so saya tunggu dlm 9w eh nampak kantung & bby kecik 🤗

Tunggu 7 weeks… Kalau scan sekarang takut tak nampak apa.. Rugi je duit… 😅 Masa saya scan 7 weeks dah siap ada jantung 😬

Depend. Badan lain xsama. Mcm sy dh nampak kantung masa scan 4w5d. Better g d 7-8w. Masa tu kebiasaannya heartbeat dh nampak

4w5d ikut period ke ikut scan sis

Câu hỏi liên quan