14 Các câu trả lời

TapFluencer

Kalau pengalaman sy brsalin 11/4/22 bln lps suami tidak dibenarkan teman sy kat dlm wad smpai sy discharge.Melawat pun suami tidak dibenarkn apa lg kalau nak jumpa suami kat luar wad/lobby😩sy brsalin kat HTA di HKL. Dah la anak kedua kali nie brsalin czer(anak sulung dulu lahir normal masa 2016) Bayangkn azab sy dpt lps habis ubat bius tu sy muntah teruk&nk brgerak sgt susah walau tandas dekat dgn katil😔nasib baik ada kwn satu wad(depan katil sy)selalu hulur bantuan tolong ambilkn brg kat loker.

kkm dah benarkn suami boleh teman dlm lr biasa,, tetapi ada sesetgah hosptl yg masih dgn polisi xbnarkn suami teman, due sy 05/10 ,sy dh tnya misi, dan misi maklum hosptl daerah tmpt sya masih dgn polisi sblum ni😓, teringin nak suami teman smasa bersalin utk kali ke2 nya, terasa sgt di hargai🌹🌹🌹

Ikut pada hospital. Macam saya bersalin bulan 3 2022, suami tak boleh masuk & pelawat pon tak boleh melawat. Kalau nak hantar barang through guard je. Boleh masuk masa nak discharge je.

VIP Member

Kalau ikut KKM memg suami dah boleh teman. Tapi ikut hospital juga kot. Sy due bulan 10. 27/10. Takutla bila fikirkn. Harap sgt, suami dapat teman.

wahh.. hihii

ikutkan boleh jeee sebenarnya . masa saya nak bersalin dulu pun patut suami boleh masuk. sekali kes covid punya pasal jadinya suami kena tunggu luar pulak.

lmbt lg sis kalau takde pkp lockdown mcm dulu2 blh jer masuk tp kena bt swab dulu.teman kt wad bersalin alik malam tak blh melawat shj blh

lambat lg tu.. sy baru bersalin 24/5.. suami boleh je teman tp kne sweb tes dlu.. tp baby sy x nk walid dia teman.. dia x sabar nk keluar

kalau hospital saya bersalin, husband boleh ikut masuk sekali dengan syarat kena ikut kursus. kursus di hospital

ikut hospital. di ipoh Perak msih tak bole. jd beranak la sorg2 hihi. sy bersalin bulan feb haritu

Tulaa,, aamin.. Sy risau sgt suami x dpt teman. Takut nt rasa terganggu nk teran baby

Câu hỏi liên quan