110 Các câu trả lời

sy 4 ank b4 this xpnh plan.. anak2 gap 2 tahun..lps ank ke4 br mkn pil prrancang.. alhamdulillah ngam dgn bdn sy...mitos kata mkn pil bdn naik gemok..sy ok je. period ok..bdn maintain..yg Naik suami n ank2 mcm dipam2 je..🤭😄😅

VIP Member

Lepas bersalin anak sulung,amek pil.. Period keluar sikit je.. Lepas tu rancang sendiri.. Lepas bersalin anak kedua,amek depo.. Period sampai sebulan dua,kena lumpuh kejap.. Stop then rancang sendiri balik

ambil depo. migrain, mood swing, stress, badan cepat lesu letih xbertenaga. last skali stop. anak pun dah masuk 1tahun 5bulan. xrancang dah. kalau lekat pun alhamdulillah

Lpas deliver first baby, i used Implanon. Good for someone yg pelupa dan takut makan ubat mcm saya. 😂

Sy buat di LPPKN, bayaran RM500. Ade caj pasang x silap tp sy lupa berapa. Sy buka pun di LPPKN, nnt akan caj RM100 utk buka. Sy bersalin kt gov hospital, tp masa nk pasang kt sana hritu mereka habes stok sbb tu advise pasang di lppkn. Boleh double cek di Klinik Ibu dan Anak hospital terdekat puan la kot.

VIP Member

3 bulan pertama ambk pil, tp risau sbb noriday xkuat, nk ambk yasmin xblh sbb bf baby..jd ambk depo

VIP Member

dulu guna pil . period saya terus jd tak teratur, migrain teruk . saya stop pil, rancang sendiri .

Tk rancang tahu2 lekat no 2 ngam2 kakak dy 2 tahun. Lepas ni pon rase sama rancang sndri je

VIP Member

mula² doc bagi pil. Asyik mkn tak on time. Last² rancang sendiri.

merancang sendiri.. alhamdulillah skrng tngh mngndung anak kedua beza 3tahun 🥰

pil perancang tp consult dulu dengan nurse, pilih methods yg diri sesuai

Câu hỏi liên quan