72 Các câu trả lời

Masa mula2 dpt tau tu panjang ceritanya.... 😂 Saya mula sakit pingang lepas tu kerap sangat kencing sampai rasa dkt puding kencing tu bila kencing sakit sangat 😭 Seminggu lepas tu suami ajak pergi hospital sbb tengok saya sakit nak kencing dgn sakit pinggang 😂 sampai hospital doktor kata mungkin kena kencing kotor so doktor buatlah urine ,sekali keputusan keluar bukan kencing kotor tapi hamil 😭❤ patut lah saya pelik seminggu dah tk dtg bulan lepas tu siap makan ramen yang pedas tu lagi sebb tak tahu mengadung 😂 Alhamdulilah sekarang dah 19weeks mengadung 👍

Tahniah sis. Alhamdulillah. Doakan saya pula

Spotting sejak hari pertama haid dan sakit payu dara. Sebijik mcm org nk period. Jd sy x expect apa2 sampailah dh seminggu lebih sy peratii je period sy ni pelik kalini. Asyik light brown, baru la tergerak hati nak cek upt. Wuhhuu mcm x caya tgok positive like omgg finally. Pastu test agi 2 lg upt lain2 brand ha amek 😅. Alhamdulillah semua positive. Itulah kisahnya 😁

Tahniah sis

Yg ank 1st,xde pape alahan..Errm... Sy kli ni. Hahaha... Lps dpt tahu prgnant bru la dtg tnda2 mual2,muntah,mabuk,xboleh pergi dpur,xboleh tgk ayam, hahaha...tdo memanjang..sblom tahu sy dh berlari sne cni htr ubt2 ke ward2...angkt itu ini...rse mcm 3 hri lwt...check wktu bekerja..Allah terkejut..baby terlajak...hahaha. #2nd_baby #baby_ogos

VIP Member

Period saya irregular. So mmg agak ssh nak tau bila nak period. Simptom2 yg saya dpt : 1. Panas dalam 2. Hidung kerap berdarah 3. Ulser bawah lidah 4. Tak lalu makan (padahal seorang yg kuat makan) 5. Nampak kurus tapi bhgian punggung naik. Seluar bnyak tak muat. 6. Sakit perut mcm senggugut tapi tak period. Terus check upt, postive.

Saya demam waktu malam,pening kepala mcm nak migrain dan badan rasa letih snggat..haid pulak delay dkt smnggu lbh..takot nak check..xnak mngharap.pnantian dkt 2 thn.last skli bertawakal.check upt..alhamdullilah😊😊hdiah ulng thun prkahwinan saya dgn suami..skrng dh 5bln.doakan sya dgn bby sihat ye..

rasa cramp perut, cepat letih, mudah mengantuk letak kepala je terus lena, selera makan bertambah, asyik lapar je, mood swing, rasa nak demam. tu apa yang saya rasa...selepas setahun lebih ttc, Alhamdulillah sekarang dah 6 weeks. doakan saya n baby dipermudahkan, amin. 😊

Sama la. Rasa nk demam je. Alhamdulillah bru 4 week ni

Biasa seminggu sebelum period rasa cramp perut ke bawah. Tp last month takde rasa tu. Yg ada cepat letih, sensitif & sakit pinggang. Cek upt 3 hari sebelum tarikh patut period Alhamdulillah positif ❤️

Tanda2 sy pregnant tak datang period almost one week.. tp Masih xyakin pregnant. Kedua Rasa malas melanda diri ini, ketigaa pening kepala smpai xleh buat keje. Smpai skrg pening xhilang lagii 😂

VIP Member

Mengantuk yg xleh bincang slalu tertido. Penat lain mcm. Teringin nak makan maniss aje. Lepastu selera makan sy kemain bertambah pelik sbb lebih byk mkn berbanding sblm kawen dlu haaha

Lewat period. Breast jadi tegang dan sakit. Craving gila dengan kek batik. Elok je tau preggy, tengok kek batik terus loya kembang tekak 😅

Câu hỏi liên quan