617 Các câu trả lời

2tahun lebih...nk dpat ank kdua 2tahun(meninggal dlm perut mse 41mggu)...nk dpat ank ketiga xsmpai setahun(keguguran 8mggu)...keempat pn xsmpai setahun(tengah tggu due date akhir bulan 6)...

4 tahun... setahun pertama stress sbb org keliling yg baru kawen suma dah pregnant.. lepas 2 thn dah pasrah dan enjoy je berdua.. tak pk sgt mcm thn pertama. alhamdulillah ada rezeki thn ni.

First 3 bulan, miscarriage 8weeks. Second after 2years, miscarriage 10weeks. Then sekali period alhamdullilah lekat, now dah 5 months. Doakan baby and saya sihat ye semua 🥰🥰

Hujung tahun 2019 kawin. 2bln kmudian cek upt 2line. Tp syg hujung bulan 4 2020 gugur. N then cek awl bulan 12, 2line. N now nak masuk 2bln dah. Smoga kehamilan kali ini berjaya 🙏

12 tahun penantian,saya dah umur 42,alhamdulillah baby sulung baru umur sebulan 20hari.. syukur Alhamdulillah..amin.

insyaallah... Amin ya rabbal alamin 🤲

selepas 2 tahun alhamdulillah skrng dah ada tapi msih dlm perut lgi syukur Alhamdulillah menanti dan d kurniakan rezeki 🥰 doakn yg baik" untuk first baby Sya yaa hehehehe

sebulan. xsempat nak rancang. wahahahahhaha. datang klinik nak ubat hormon sebab piyed xdatang. rupanya mengandung kahkahkah free free dapat kena marah dengan husband 😂

first child, im awaiting for almost 6 years ...syukur alhamdulilallah, noe kandungan 14 weeks . Amalan harian ialah minum madu dua kali sehari, lifestyles, doa padaNya.

Saya lepas akad nikah, malam tu saya period. Lepastu pada tu terus pregnant. Bunting pelamin. Tapi tkda rezeki. Sekarang alhamdulillah, pregnant lagi. Rezeki allah bagi

9 bulan kahwin dapat double line upt. Tapi tak ada rezeki, gugur masa 10w. Lepas tu tunggu 3 tahun pregnant kali ke 2. Alhamdulillah baby baru lahir 25/12 haritu.

Câu hỏi liên quan