743 Các câu trả lời

7w2d.. tapi xda muntah2, rasa mual ja ada.. normal ke mcm tu? confius ni.. first baby.

bestmye xda alaahn..alahan sy truk..

35w..ahad ni warded dah...doa kn saya ye semua..

semoga dipermudahkan segala urusan

8w2d alhamdulillah. tapi saya kerap sakit dibawah ari2, adakah sbb sy lambat makan? dan apa punca kalau terskip makan folic acid 1 hari?

saya 16week 1 day..tak sabar nak scan nak tahu jantina. nak scan sekarang ni takut tak nampak pulak. tunggu lagi sebulan baru nak scan.

VIP Member

Moga ibu2 yang tengah sarat mgndung dimudahkan bersalin nanti. Sy hold kjp. Tggu mateen besaw2 dlu😍 #TAPSupermoms #TAPactiveusers

2nd pregnancy n harini dah 19 week🤰due 20/6/2022 . doakn sy dgn baby sht ya 😘 last year 24/5/2021 gugur anak syurga 🌸

38 week 28/11 ni kne serah diri dan 29/11 ceaser sbb da h 2 kali kne ceaser sblm ni. Doakan sy ya semua...😊

29week tp mcm2 perasaan.. sbb jarak 6 thun nie dengan yang sulung.. doakan moga urusan sya dipermudahkan. amin

8minggu 5hari , first baby banyak sangat pengalaman baru. Alahan teruk sangat tapi Alhamdulillah baby sihat

Baru 6 mggu.. Doakan supaya janin dlm perut ni kuat.. Sbb saya biasa gugur 8 mggu... Harap dipermudahkan

Câu hỏi liên quan