13 Các câu trả lời

sy br lepas bt details scan weekend lepas...mlm sblm hr appointment tu..nervous + excited..smpai xboleh tdo.. 😆 Selalu pegi check up sy sorg2..sbb PJJ dgn suami..masa bt details scan suami ada skali..bila tgk pkmbngn baby..seronok sgt..bgenang jgk air mato den ni.. 😅 syukur alhamdulillah..baby sihat..dpt jgk tgk jntina..sbb scan sblm tu..baby xnk tunjuk..hehe..apapun..best sgt bt details scan..puas hati &.mmg berbaloi.. 😊😊😊 #1stbaby❤

Saya. masa beberapa bulan lepas. hari nak detail scan, saya berdoa banyak2 semoga baby sihat, cukup sifat, xde ape2 yg xckup dengan dia and so on. alhamdulillah time detail scan semuanya ok 😁 tapi tu la, masa besalin, ada something happen dekat baby, tapi its okay.. baby just kena tahan 9hari dekat scn. lepas tu boleh balik, debab suda 🤣

VIP Member

allahu sama laa saya . scan kali keduaa untuk tengok baby membesar ke tak . mohon doakan yang baik baik untuk saya ye . nervous sangat niee 😌😌😌

saya pun 29sept ni. kena pergi utk bukak buku pink. insyaAllah masa tu genap 10 minggu. @8weeks scan kantung kosong tak nampak isi :') doakan saya ya semua

Sy dh 36w sis. Ni post masa beberapa bln lpas

sy 25hb ni details scan.. tak sabar nk tgk bby💕 Insyallah..semoga bby sihat sempurna sifat.. Amin.. #1stbaby #20weeks

semoga Allah SWT permudahkan semua urusan kita dan ank dlm kandungan shat smpai msa untuk dlhirkn Aamiin

amin ya Rabbal Alamin 🤲

VIP Member

Iya sis.. Sama lah kita.. Nervous macam first dating 😁 Semoga sis dan baby sihat ye🥰

Alhamdulilah...

VIP Member

Nervous sgt2. Sbb kita bleh detect kalo ada abnormal kat baby. Semoga baby sis sihat ye

Alhamdulillah sihat sy dh 36w

Kalau blh tiap tiap mggu nak scan tgk baby kn.😂😂

saya bulan depan details scan. tak sabar nak tengok gender baby

aah. dah tahu gender senang nk beli. tak fkir2 bnyak