16 Các câu trả lời

TapFluencer

berdiri dengan memegang masa 5bulan, start ni dah ajar dia mandi berdiri sambil pegang baldi .. mula tatih masa 7bulan, berdiri tanpa bantuan 9bulan , berjalan tanpa bantuan 11bulan , cukup setahun dah berlari 😆 harap bakal adik dia pun ikut langkah dia ❤️

Promo terbesar expert care sudah dimulai, diskon hingga Rp.100.000 sedang berlangsung di shopee, ada juga voucher diskon 100% alias gratis bagi bunda yang beruntung. Buruan cek di https://shope.ee/9UfEMMqqTg (id-4504350)

Anak saya umur 11 bulan. Tapi awak jangan banding kan anak saya dengan anak awak. Perkembangan baby lain lain tau. Boleh rujuk buku kk baby. Kat situ ada catat perkembangan baby. Nak rujuk dalam app ni pun ada.

Setahun 3 bulan. Dah berdiri cuma malas melangkah je 😂

anak sy boy 9 bln da pandai jalan. tp tu bkn penanda aras. pekembangan budak lain². ada awal jalan, ada yg xmerangkak tp terus bejalan, ada awal becakap dll.

Still waiting untuk berjalan- 1y7m. Terapi/pakar pun da pergi, doakan anak saya boleh berjalan.

semoga dipermudahkan urusan❤️

Masa 11 bulan mula bertatih dan xlama lps tu dah boleh jalan tanpa bantuan. Masa 12 bulan dh jalan laju2.

anak sya 11 bulan dri anak pertama hingga keempat..tpi x perlu beza² kan perkembangan anak ya..

start meniti/tatih 11@12bulan. berjalan tanpa pegang pape setahun 1bulan☺️

anak saya no3, 9 bulan da bole bejln.. anak yg 1st n 2nd, 1 tahun da bejln..

anak saya 1 tahun 26hari..baru pandai tateh 2 3 langkah