25 Các câu trả lời

Cuba buat test lg in a few days, utk lebih yakin.. Mcm lmbt jg 8 minutes baru nampak, risau kptsn invalid huhu. But maybe ada, tahniah ❤️🌹 Just make sure a few days later ambil lg upt ya sis

okk sis..tq

Sama lah tapi saya 2 hari lewat period terus cek samar mcm ni lpastu esoknya try guna clearblue trus kluar dah 3 mnggu . Insyaallah ade tu nanti cek lagi waktu pagi bngun tido.

positif.. sy 2x pregnant, kedua2 tu la sy guna upt jnis ni.. sy cek lg samar dr ni, sis punya ni dh kira terang sikit la.. alhamdulillah sy bru je bersalin baby boy bulan 11 2021

lama2 dia akn terang sis.. jgn rsau

InshaAllah positif ni, cuma awal lagi utk nampak clear double line tu, tapi kalau awl2 nak detect beli clear blue digital 😊 or try lgi 2 weeks

Positif ni sis. Kalau xsure, cek lg selang 2-3 hari waktu pagi urine yg first. Biasa akn lg pekat sikit dr yg ni. Tahniah ye 🥳. Jaga diri

i pun sama sis...baru pagi tadi test tapi garis tu muncul lepas 1 jam...tak tahu betul ke tak🥺🥺doakan untuk saya yeah🥰harap ade

Uish kalau satu jam tu dah invalid dah tu , try balik paling lambat pun selalu 5min je

Sy lewat period 4 hari...saja test...x smpai bbrp saat timbul 2 line terang mcm ni...InsyaAllah lau diizinkn..ini zuriat ke 4...

Bila first day last period?

kalau mcam sy aritu 4 hari lewat period dh naik terang line.. nmpak samar2 mcm +ve tp nk pasti boleh tggu lg 1 week cmtu

TapFluencer

Saya cek dalam brpa saat terus naik double line, cuba cek lagi tengok, insha allah akn ada rezeki puan nanti amin..

Positive ni rasanya.. cuba try lagi esok awal pagi.. tahniah puan. Banyak kan rehat ya :)