37 Các câu trả lời

sma sy pun due bulan 4🤭brg bby blm lgi ada beli apa2, bju bby sy ksih ja pkai blik bju abg dia😂yg lain2 tnggu bulan 2 nie bru settle kn smua😇😂

takpe recycle mana yg boleh. lagipun nb org kata cepat besar kan sis. zaman now barang baby mahal2 juga ya mcm barang org dewasa 😅 semoga sis dan baby sihat2 sampai melahirkan ❤️

Hi sis..sy dah week 27.masih tak beli lagi😂😂mmg nak gi beli ni to skrg jalan kejap dah mengah dan sakit punggung….alih² beli online jeee🤭

kann sy now perut dah start meninggi. rasa mengah and sakit tulang rusuk 🤣🤣🤣. beli shopee pun best. ttshop mcm mahal sikit

sy 1st mom due hjung 4 bru beli baju tu pn online smlm..beli kt ttshop je yg combo terus tu je pastu blur nk beli apa smpai skrg 🤣

Alhamdulillah tak perlu beli baju. Cuma nnt perlu beli pampers, wet Tissue je utk bby. Sbb adik nk bg semua kelengkapan baby nya

Saya dah beli sikit sikit semua online aja. Kalau nk beli sekaligus rasa berat nk keluar duit selepuk. Beli sikit2 tak rasa sgt hihi

betul saya pun start beli sikit2. beli sikit2 pun terasa duit keluar kalau beli segedebuk rasa pengsan suami nnt 🤣🤣🤣

Barang baby 60% settle. Ingat bulan ni nak beli brang pantang utk mami dulu baru fikir nak tambah barang baby👶🏻

Sy pun due april, hujung bulan ni baru start kemas smua brg. Baju sy recycle baju anak 1st dulu je .yg lain beli sikit2 je

sempat sis. sama2 kita hehe . nak puasa nanti boleh kita focus kan kalau barang2 baby dah siap 😊

saya due 30 april dah start beli sikit2.. saya baru beli baju2 dan baby wipe je sbb tgah murah... yg lain2 belum lg 😆

kat shopee pun murah2 and bnyk voucher geram je tengok 🤣🤣

hi sis, saya pun due bln 4, pertengahan bulan. Semoga segala urusan ibu² mengandung di permudahkan... aamin

amin2. sama sis semoga sis dan baby sihat2 sampai melahirkan. and semoga ada rezeki kita dapat jalankan ibadah puasa. 😊❤️

Baby june , tapi dh start risau barang tak beli apa semua .. kejap jw rasa dah nak bersalin 🤣🤣

Câu hỏi liên quan