17 Các câu trả lời

6w and above seawalny rseny laa.. sy 6-7w baru dgr heartbeat baby.. lps tu 10w kot baru nmpak kelip2 ultromen tuuu.. 😅 sy buat kat klinik swasta sbb biase la KK nak cepat.. 😅 tak dan nak layan kte nak tgk la ape laaa.. sy kerap ke klinik swasta awal2 dlu pon sbb asyk spotting.. 😂 lasak nauu.. now dah 17w6day.. alhamdulillah.. dah berboxing dlm tu kalo scan.. #firstBorn

syw 9 weeks scan swassta then sye ckp da bole dengr heartbeat baby ke.pstu dr tu ckp buat mse ni xbole panas.tula sye pelik

sy scan minggu ke 7 di swasta dah dgr jantung. Harini scan kerjaan 10 weeks boleh nampak jantung je kelip2. bunyi x dapat dgr sbb machine yg guna kat situ basic utk tgok kantung dan janin je boleh nampak. Tapi boleh nampak janin cukup sifat dgn jantung kelip2 tu pun dah cukup happy dah😃

sya haritu scan di swasta 9w dh dgr heartbeat baby.. kuat giler.. n semalam scan di kk 11w dh nmpk jntung kelip2.. n dya tahu kite nk tgok dye.,bukan main aktif giler dlm perut.. dya main tendang2 dlm perut kiter., pusing2., siap tunjuk aksi hisap jari🥰

Saya nampak denyutan jantung baby melalui ultrasound pada minggu 6. Kalau dengar denyutan jantung, nurse kat KK ada bagi dengar masa minggu 20.

VIP Member

Saya 7w dh dgr , tp sgt soft bunyi, doc ckp heartbeat baby ni ikut diri masing2, ada org dpt dgr kuat ada slow, yg penting kandungan sihat

Kalau saya seawal 6minggu tapi saya scan bawah (means tvs). Boleh tgk dalam ig dr mai. Dia ada explain pasal tvs 🙂

sy haritu 5 weeks dh blh dgr tp halusss sgt bunyinyaa, ada juga kata 8 weeks ke atas 🥰

Saya haritu scan di KK baru 12 minggu da dengar jantung baby

saya 6weeks dah nampak kelip kelip & dengar jantung baby.

Saya 7w.. dengar kuat and sgt clear..

Câu hỏi liên quan