10 Các câu trả lời

saya waktu awal kehamilan haritu,kerap kencing kotor dan kembung je perut ni. sye buatlah pregnancy test ujian neg, tapi pregnancy test yg saya beli tu murah je dlm rm6 -rm8 mcm tu. lepastu seminggu tu sye rse mcm nk buat pregnancy test lagi sbb badan rasa lain sgt, so sye suruh suami beli pregnancy test yg ketepatan 99.9%tu. test2 naik double line clear. cuba test lagi sekali lepas seminggu, kdg2 waktu awal2 dia x boleh ditect, kita keliru sama ada kencing kotor atau pun dah pregnant. semoga semuanya berjalan lancar sis.

sy sebelum tahu pregnant, hampir sebulan kena kencing kotor. time check upt lagi samar dari sis punya, tapi time tu lagi 7hari nak period so sy ingatkan hormon, tiba hari period tapi period x datang2 so buat lagi upt tudiaaa naik double line terang benderang 😂 but sis xyah risau lah mcmni bru fasa rahim menebal ni dlm 3-4week. tunggu 6week baru terang sikit line tu.

Sama sis msa sy blm thu pregnt sy kna demam tinggi dn kncing kotor , smpai p hsptal , lps tu sy bt upt tp naik samar2 je lps 4hri sy cek lgi p klink sbb lewat priod 5hri tup tup pregnt tp bru dlm 1w time tu trus kna sru buka buku pink dn bt TVS 😂 Alhamdulillah skng 38w dh tp baby blm nk keluar

tahniah sis smga dpmdhkn ursan sis bslin nt ..kiranya maybe awl lg la kndgn sy en sbb smar2 maybe tgu dlu nt bru na cmfrm sy na scan klinik trs..sbb tnda 2 cma lwat period cma period jnis xontime susa skit na kira 😅

sy pernah je masa 1st pregnancy. sblom check pregnancy. igt kan kencing kotor. sbb kencing tak lawas. pergi farmasi mmg beli ubat utk kencing tak lawas. siap makan ubat dh pon. hee. masa dkt farmasi mmg smpt grab digital cb juga. alhamdulillah baby 1st dh 2tahun ++

yeee. mmg i kena kncg kotor. upt negatif pulak doktor bg antibiotik. semjnggu kemudian rasa mcm ada org dalam perut. mmg positif

saya awal tahu pregnant pun lepas bersama tetibe perut rasa krem yg tk pernah rasa, lepastu seminggu sbelum test pun mmg kena kencing kotor

sis Jd cm senak na kncing xlwas ke skit kt bawah prit??

tahniah sis pregnen ni . nmpk terang dh garis 2 tu.. jaga diri tau, jgn angkat berat. 🤗

tq sis..alhamdulillah

biasa kalau pakai test nie tepat.. ini confirm pregnent.. tahniah

alhamdulillah tq sis

klu x period, pregnant la tu..

Sis cuba clear blue untuk kepastian ya

ok sis nt sy repeat try yg clear blue