6 Các câu trả lời

Saya akan masak awal pagi sebelum keluar. Letak dalam bekas kedap udara. Dan simpan dalam insulated storage bag. Contoh keluar jam 7 pagi dan balik rumah jam 8 malam, akan ada 3 bekas main meal, 1 bekas buah, 1 bekas snack. Dari anak saya 6 bulan sampai sekarang dah setahun 6 bulan masih lagi dengan rutin yang sama. Saya akan masak untuk bekalan anak.

mcm sy salu gerak pg2 dlm kul 4 pg mcm tu. so pg tu sy sediakn oat ngn buah. kalo dia nk mkn letak air ngn buah je.. mknan tgh hari sy bw nasi impit, ayam y dh siap masak xde kuah n sup syr. nk mkn mix je.. nasi impit ni kalo travel 2, 3 hari mmg sng..

klu sy, perjalanan lebih 6 jam sy prepare ready made sahaja, cari yg 6 bulan keatas punya. klu kurang dari tu sy prepare siap2 letak dlm termos utk bg tahan panas.

saya gerak pagi, sarapan tu saya dah buat letak dalam bekas, buah2 sayur2 semua siap potong..tp untuk makanan tghari saya guna yg readymade dlm botol kaca tu je..

mcm saya bawa cerelac je kalau travel.. kalau berenti mana2 beli nasi dgn sup suap anak.. hee tu cara saya la😆

sy beli beras y blh d bancuh tu..mcm Izzly..just campur je perisa jnme die cam perasa ayam..bilis or sayur

Câu hỏi liên quan