36 Các câu trả lời

boy@girl ni kdg2 depa selalunya smbunyi tpi klu gosok2 kt perut smbil usap perut ckp kt baby tunjuk la jantina masa baby scan tu insyallah baby akan tunjuk slalu sy usap smbil gosok2 pujuk baby supaya tunjuk kt doktor mmg nmpk jelas sgt2 dpt baby boy masa tak scan pun sy dpt rasa sy dpt baby boy tpi alhmdulillah bila scan btul2 mmg baby boy sungguh tak dsangka kenyataan dpt teka betul tpi Allah bgi baby boy atau baby girl pun sy bsyukur sgt2 penantian slama 2 thun lbih😘💯😘❤❤😍

girl. yg mcm bibird tu tali pusat sebenarnya. tgk kat celah peha dia tu ada belahan (burger sign), girl je ada

Pdainye sis tgokk.. sy skali tgk xtauu lg xdapat cam

girl ni.. sma mcm sy..sonor scan cakap boy sbb dia npk pistol..tapi keluar girl,..yg nampak pistol tu sebenarnya tali pusat..jelas line bawah tu.

Girl.. klu boy dy npk skli telur Yg npk mcm boy tu, salu doc kte prank dgn tali pusat dy.. tp yg awk ni npk burger.. girl maybe..

untungnya boleh nampak jantina. sy yg nk masuk 32w ni 8x scan x nampak lgsg. tak tahu skrg preggy boy ke girl.

Agk2 mummy smua baby sya ni baby ape..??blh nmpak x..??sya mmg x pndai tgk…😅

Boy..uhuhuu

Mau buat pengakuan, stiap kali scan saya ndak prnah pham mcm mna mau tngok. Yg saya tau kepala perut jantung 😅

burger pun nmpk, telur pun mcm ada 😂.. rasanya girl takut bulat tu tali pusat je..huhu..

mcm saya ni gurl ke boy dokter kata aritu 2x scan girl.kali 3 scan boy plak

girl tue sis...sb npk burger ada line tgah,sma mcm baby sy juga...

Câu hỏi liên quan