8 Các câu trả lời

saya masa bulan 10 thn lepas doctor ada bagi ubat untuk turun kan darah sbb saya tak datang haid nak dekat 4bulan..lepas makan dalam 5hari terus datang haid..lepas tu bulan 11 pon datang haid jugak dan bulan 12 saya haid cuma 5 hari je hujung2 bulan sampai last haid 2.1.2023 ..itu pon 1 hari banyak darah dan 4 hari darah spotting ... habis haid lepas tu saya sakit dekat buah dada dalam 2 minggu jugak lah dan lenguh2 pinggang.. saya pon saje2 buat pregnant test tengok2 naik 2 line😁😁 sekarang alhamdulillah dah masok 18minggu pregnant

boleh start makan folic acid & bykkan berehat tp terlalu awal rasanya nak detect pregnancy tu. nanti dah delay period sis check sekali lg pakai upt yg sensitivity tinggi

Terlalu awal utk detect pregnancy, tp Boleh test lg pakai upt trusted brand , mcm dipNtell atau clearblue 😆

Sy pun mcm tu.. hbis period.. cek upt lekat.. selamat dah bersalin sis 😅

wahh!tahniah😘..tpi mcm mn eh bolh berlaku mcmtu?😅rmai jugk yg kne mcmtu

klu period sis regular.. ptut nye tu bru waktu subur...

Mcm ni puan.. Kdg2 sblum dia period dia dh pregnant.. Tp jarak penempelan telur tu dekat dgn tarikh period hanya beberapa hri.. So hormon tk sebab nK meningkat LG tp penempelan dh berjaya maka period pun berlaku walau dia sudah hmil.. Ada kes yg dia period hritu tu bukan period tp darah keguguran so bila test upt mmg akan positif

mcm mn skrg sis??btul ke pregnant?

Sy pun mcm tu.. after 2-3 days still +ve

kira pregnant ke macam tu ?😂

sis ada cek opk tak?

InshaAllah dah ada isi tu,tahniah.hehe. doakan sy juga ye awk