52 Các câu trả lời

sy fully bf anak. selepas habis hari 40 hari, kurg 2 minggu dtg period. lpas tu setiap bulan on time 28 hari dtg. anak pertama dan anak kedua sama kurg 2 minggu lpas habis nifas.

anak pertama haid semasa anak umur 1 tahun 3 bulan... anak kedua haid semasa anak umur 1 tahun 2 bulan.. sekarang anak ketiga umur 5 bulan...tak datang haid lagi.. anak semua full bf..

lepas habis nifas terus datang period. sebab saya dah tak bagi anak susu badan. susu badan saya dah tiada. tapi kalau awk masih bagi anak awak susu badan, mungkin lambat lagi haid nak datang.

sama kita susu, pam susu dalam rak je 😂

nifas saya tak sampai sebulan..selepas itu dtg period banyak sgt2..kemudian terus normal spt biasa mcm sebelum bersalin. dua2 anak macam tu. saya bf dalam seminggu je lepas tu stop.

saya anak yang sulung habis nifas selang beberapa hari terus period sbb dah tak menyusu badan. anak second selepas 3 bulan terus period even fully bf 😊

lepas habis makan pil sepapan..bru dtg..anak² sblm ni la..bby bru yang ni mnggu dpn hbis ubat. tnggu tgk dtg haid ke x..bf..😁

Hari ke 58 lepas bersalin dah period. Anak full bf. Tiga² anak begitu. Cerita kat org semua tak percaya 🤣🤣

sy hri ke 40 da period..lps tu x period lg smpai skg ank da umur 4 bln ++..ank fm & bf..hrp bln ni x period, bole puasa penuh..ahahha

anak sulung lahir 2016, sy haid masa anak umur 1y3d. anak 2nd lahir 2023, sy haid after anak 7m20d both full bf ..

Tak amik sis

VIP Member

Setahun sebulan, setahun 6 bulan, setahun 8 bulan. Makin ramai anak makin lmbt. 😂

Saya ingat sy sorg je mcm ni. Ni anak no4 dah masuk 1tahun 3bulan pun tak dtg lagi period. Sb ambil perancang sama kan, dgn fully bf kalini. Sblm ni anak 2bulan dah slowly stop sb masuk keja. Anak no4 ni dah resign.

Câu hỏi liên quan