48 Các câu trả lời

Ya betul, kalau anak pertama mmg excited beli barang baby awal..tp bila anak dah 2 3 org, biasa akan beli lambat..mcm tu la saya..saya bakal beranak anak ke empat, tp belum beli barang lagi, boleh pakai yg lama yg abang dan kakaknya punya..hehehehe

saya baru beli brg. due awal bulan 9 jugak🥰

Sy test upt bln 12 last year bulan 1 dah tak tahan tgk brg2 baby. Sy tak pernah dgr ckp org sgt spjg mengandung ni. Buat based on gerak hati kita je sng xyah serabut2. Beli last minit nnt takut dah x larat pulak nk shopping atau terberanak awal ke…

Sy beli bila ada mood nak beli. Sbb masih xtau lg apa benda nak kena beli. Haha.. tp mak sy pesan nt dah 7 bulan baru p beli brg² mslhnya sy ni ada penyakit.. xtau la camna keaadan nt 7bulan tu. So, sy ambik keputusan.. shoping la dlm online je.

Alhamdulillah semua brg baby lengkap. Baju baby & kelengkapan lps bsalin beli masa 7 bulan. Stroller, baby crib, tmpt mandi etc beli masa 8 bln. Skg tunggu hari dah 9 bulan. Ikut kesesuaian sis saja, tak kisah bila nak beli. ❤️

jum daftar dryper club,dpt ganjaran mcm² ,guna code sy DRY01839 https://drypers.com.my/drypers-baby-club/bm/signin?utm_source=FAT+Landing+Page&utm_medium=Recruitment+section&utm_campaign=DrypersFitAThon2022

saya rasa saya beli lambat pastu stresskan diri sendiri 😂 kalau anak first elok beli awal kut, kalau dah pro sikit boleh la lambat lambat. kalau start beli sikit sikit pun tak terasa sangat duit habis.

saya suka beli brg bby last minit ...kadang sampai suami saya membebel ckp saya masih lagi relax org lain sibuk beli brg bby dah...tkut terbrank awal nnti...dh tk bleh shopping brg bby😅😅🤭🤭

VIP Member

macam2 nye nak beli kan masa pregnant ni. kadang rasa cukup ke nak selit duit beli barang baby. Yg skrg pun rasa struggle. suami kata percaya rezeki anak. semoga mommy2 semua dimurahkan rezeki. Amin.

mggu ke 24 .. lepas je scan gender baby terus beli baju .. sikit2 beli sampai skrg dok membeli lagi .. 97% hampir siap .. skrg 34mggu dahh .due bulan 9 .. semoga urusan ibu3 dimudahkan allah swt..

sy anak pertama. dan memang org susah. hanya mampu beli barangan bayi dari ninso atau kedai eco itu pun sikit2. skrg sudah 6 bulan itu pun masih byk lg xda. sy beli dari mulai 4 bulan.