19 Các câu trả lời

Xperlu pergi hospital sis kalau xde tanda lagi. Nnt doc suruh balik dlu. Sy anl sulong lahir 37week. Mse tu dh leaking 3 hari. Hari ke 3 doc cek jalan br 3cm. Pastu masuk je l/room. Bukaan bkk smp 4cm je. Pastu sy demam. Trs emergency czer 😅

Relax je mommy.. 😊 Nikmati je dulu fasa skrg, nnt nk masuk berpantang pula. Saya pun anak first, dah nk masuk 40w dah esok tp belum ade tanda2 🙈padahal dah buat byk petua2 utk bersalin. Bykkn berdoa smoga dipermudahkan urusan 😊

VIP Member

Smaa laa sy,esk dah 37weeks 6hari tp tak bersalin lagi..tngk kawan2 yg sma bulan due da bersalin..kita plak jdi risau 😂😂..Tiap2 mlm ckp dgn baby klau nk keluar,keluar je kalu boleh tk payah ikot tarikh due..hehhe

Orang tua² berpengalaman dulu kata, nak petik buah biar betul² masak.. Maksudnya da ada tanda² nak bersalin tu baru ke hospital. 🤗🤗

Saya due 28/8 sis, tapi mmg masih belum ada tanda2 nak bersalin. Jadi enjoy the moment pregnancy dulu😁 sebelum nanti fasa berpantang.

VIP Member

Sy... Klau nak ikutkan hatii... Sy da nak ke hospital nak buat cek up 😂 YeLaaa harini da 3hb .. due Pula 6hb tp Blum ad tnda2 lgi😌😌

Samaaa. Saya due 5/8 pun belum ada tnda😊

saya bersalin time 37 weeks jugak sis. emergency czer lagie sebab fetal distress. nak buat cane . terima je la 😂

VIP Member

Sy pun blm ada tnda2 bersalin 37 weeks edd 23hb ni tp kwn sy due kami beza 2 hari ja baru bersalin kemarin

37 weeks jgk, start to rasa contraction/perut ngeras, nak tggu tanda besar baru nk p spital

Sy 33week dah bersalin sis..alhamdulillah anak sihat..sekarang dah 4thun ,anak sulung🤭🤭

Câu hỏi liên quan