22 Các câu trả lời

guna cream snowhite anak sy pun mcm ni dulu, mmg hilang terus ruam2 skrg dh masuk 8 bln, bebas ruam. sgt bagus cream tu. dewasa pun blh pakai 👍

tak yah bagi pakai baju tngahari.. barut pun kalau panas sngt x yah la pakai.. kecuali hujan tngahari sejuk takda matahari bru bgi pkai baju..

anak sy teruk mase bulan puase die jenis berpeluh satu badan pergi swastar beli ubat bru lah oky , tpi naik jugak sikit2 kalau berpeluh

anak sy bkn ezema yunk . sy try pkai sabun ctapil oky dh ngn die tak naik merah mcm seblum ni

kalau betul ruam panas kan sis bayi sy ruam area dada leher sbb peluh cuaca panas. sy letak bedak sejuk nyonya yg pink tu surut ruam

sama mcm anak saya 2 bln, ruam panas rasanya, sapu bedak anakku 2 3 hr elok la..klau cuaca pnas sbaiknya jgn bg pkai baju..

Ooo sebab panas ke? Tapi setempat kat situ je. Saya tak berani nak letak apa apa pulak. Tq sis

ikutkan takyah barut pun xpe sis, ksian baby kepanasan, ruam panas pun timbul2 dah, baby ni kuat berpeluh

Saya dlu anak first letak tepung beras , petua org tua2 alhamdulillah ok.. tu ruam sbb panas tu

mcm ruam.. cuaca panas nie klu bley elakkn bayi pakai tebal2..

haah.. anak sye naik kt bwh leher.. sapu krim klinik.. elok..

ruam panas..barut tu xpayah pakai.. pakaikan bju bby yg lubang2 tu..

nak saya un ada pipi blkng kpla .. ruam panas skrg kn panas

Câu hỏi liên quan