80 Các câu trả lời

huhuhuhu i mkn satu hari sebiji..lpas tu minum air masak byk².. Alhamdulilah ok je...klu ada mgis mkn mgis lpas mkn durian sbb mgis sejuk durian pns kn..

Bole tapi jangan berlebihan.. Asal merasa... Saya anak no2 ptang makan durian tengah malam sakit perut subuh bby keluar... Tapi memang dah ckup bulan 😂

boleh. sekadar rasa lepas teringin bole.. tkde masalah.. jgn bnyak2. 2 3 ulas pun bole. saya pun teringin durian. nk beli tk jumpe2 kedai buah nya hahaha

Sya dah mkan seulas okay je. Lagipun durian actually bnyak vitamin. Sbab tu sya try je mkn aritu hehe. Cuma jgn ambil dlm kuantiti yg bnyakla sis ya.

boleh dgn kuantiti sedikit. 1 ulas durian tinggi kandungan gula. berpada2 lah. sy makan jgk 4 ulas masa 32w sbb teringin. pastu xdah haha

Saya ni gila mkn durian..tapi demi baby….xnak mkn durian….wlupun tringin sgt…..sabar dulu 😁 nnti bila2 bleh mkn……

Sya pernah mkn,masa 34minggu juga Time tu..Sya mkn 4 ulas,,alhamdulillah tak de apa2..sekali tu jer Sya mkn Smpai bersalin..

VIP Member

blh makan durian tapi lepas makan durian jangan makan manggis.bahaya utk baby sama ibu.durian tu panas,manggis Sejuk.

Better avoid kalau dah masuk 3rd trimester. Me makan 3 ulas ja, terus tak boleh tidur, perut mengeras teruk!

Kalau saya nk lps kn mengidam saya mkn durian yg dkt cendol to mintak extra durian .. janji lps kn mengidam

Câu hỏi liên quan