78 Các câu trả lời

sis..nikah sah..tanpa dokumen pun boleh buat buku pink..cuma perlu bagitau nurse status sis..sy doakan urusan sis dipermudahkan..manusia mmg akan buat silap..sama2 kita berubah jd yg lebih baik ya..jgn ulang lagi..

dia bergbtung atas klinik juga . ada yg nak sijil nikah dan mcm2 . ada juga yg xperlu . mcm saya buka buku dia nak ic saya je .. try dlu prgi klinik . jangan risau tau & jngn terlalu stress kesian dkt beby nnti

terima kasih sb memahami yg anak tu tk berdosa. saya hasil dari anak luar nikah dan mak saya bagi org sbb benci saya. kalau family awak tk suka. awak boleh bagi anak tu dkt saya ya ❤️

Bawa org tua teman lelaki adik pegi rmh jumpa org tua sis... 😊😊😊Cara tu pun boleh dik... Dan sblm tu, byk kan doa semoga dipermudahkan segala urusan kamu berdua 🙏🙏🙏😊😊😇😇😇

jgn sekali gugurkan kandungan..solat minta petunjuk dari allah..insyallah setiap masalah ada jln selesai..ank amanah allah..jaga baik2 kandugan ok..semoga allah pemudahkan urusan sis

Sapa ckp nk bkk buku pink xboleh.. jgn pndai² buat andaian.. p dulu kt klinik ibu dan anak.. kalau nk kawin msih blum trlmbt.. jgn buang and buat tindakan bodoh..

1- nikah (se cepat mungkin, tak perlu maklumkan pun da mengabdung n sebagainya) 2- buku pink tu bole buat sblm usia 3bln kandungan (bole bg alasn xperasan mengandung ke hape)

Semoga dipermudahkan segala urusan.. Lahirkan baby dgn baik..jgn sesekali buang atau gugurkan baby tu.. InshaAllah setiap mslh psti ada jalan selesai.. Semoga sis kuat ye..

Salam awk. Jgn gugurkan. Cuba uruskan nikah secepat mungkin. Maybe parents takkan bg tp try la nikah senyap2 berwali hakim. Janji dpt surat pengesahan dah kawen.

nikah cpt sis bincang dengan keluarga. soal kena marah ka atau apa tu soal belakang.... Saya Doakan ibu bapa sis di lembutkan hati... Amiin

Câu hỏi liên quan