114 Các câu trả lời

saya pulak due 14/4 doakan saya mumy smgh allah permudahkan td pagi ada sakit kat atas uluh hati tembus belakang bby 37.w 6hari normal ke

saya first baby lahir 37w sis, alhamdulillah semua okay. baby pun sihat. sepatutnya due saya 24/5/2019 tapi bahy keluar 9/5/2019. hehe

sama la due date kita

sya ngam hari ini 37weeks,, 31 ougos baby dah kluar,, bby lahir sihat, normal, free jahit sikit..

Saya pun 37weeks. Nervous sgt. 1st pregnancy baby IVF🤭 due saya 5/10/2022. Semoga urusan kita dipermudahkan Allah SWT💕💕

Sy terpksa kne bersalin 37 weeks 6day sbb ad gdm…doakan ya..rini da kne msuk ward ..kne bersalin pksa..sy pon 1st pregnant

due kita sama...anak ketiga...dah rasa sakit sikit2..tp belum smpai masa lg....takuttt pun ada wlopon anak dah nk masuk 3...

2017 ank ke 2 37w3day after 5y now y ke 3 ..37w tgh tggu jln bukak 🤭🤭 if kerap sgt² rs prt meneras segera ke hospital

saya bersalin 37w...cbb bp saya high..risau baby mati dlm perut..doc dari kk admiitkan sy g hospital n bersalin time tu jgk

saya edd 19/8, tp brsalin awal. 3/8 admit ward, 4/8 elektif czer. in shaa Allah moga dipermudahkn segalanya🤲

Saya due 6/8 skg dah start sakit pinggang, sakit celah kelengkang😭 lpas tu skg tumbuh ruam pulak dekat perut..