32 Các câu trả lời

me too. i perasan kalau makan byk dia besar..time lps membuang je xnmpk sgt dh baby bumps. skrng dh 20 weeks pun xbesar sgt..hohib

me too

thankyou semua mummy yg reply 💞 xsbr nk tnggu bby besar sikit da nampk bby bump. doakan sy dan bby shat ya

in sha Allah..take care mommy 🌹

normal first baby mmg mcmtu. mcm sy dlu 7month pun x nmpk lg mcm org pregnt.now da nk masuk ank yg ke 3.alhamdulillah😊

Me too! 17weeks still tak nmpk baby bump.. nmpk mcm perut buncit 😅 but its okay, as long as u n ur baby are fine..

hehe bby main sorok2 kan

saya 8bln doc cakap xnampak perut. bila cakap dah 8m dia terkejut. dia ingat baru 2-3m.. maybe sbb sy tinggi

VIP Member

my baby bump show up after 22week.. 😁 I'm feeling sexy and worried at the same time😂🤣🤣

hahahaha.. same.. 😂 22weeks..

normal..nampak perut buncit mcm kite gemok je..baby bump sy mase 5/6 pun kecik jugak

hi mommy ,, i 20week mmg xnmpk apa pun ,, xpe mommy jgn risau ,, jnji baby sihat time scan pun da ok

kan mcm xmengandung je kalau ckp 5bln ,, 😂😂😂

saya nak masuk 8 bulan lebih baru nampak. hahahaha.. itu pun ramai xcaya dah masuk 8 bulan..

saya first baby baru 9 weeks perut dh besar ke depan. normal ke? seluar smua ketat dh bhg pinggang

aah saya pon sama. kdg buncit. kdg tk buncit. saya dh tanya nurse. dia kata normal

Câu hỏi liên quan