55 Các câu trả lời

Sy minum dari 5 bulan,air kelapa pure blm cmpur2 apa lg,masuk 7 bln sy minum seminggu sekali,sepanjang pregnant tak pernah kna kencing kotor tu,keputihan pn biasa je,baby lahir pun bersih tak berkerak selaput putih2 tu

anak ptma sy hmpir tiap hari minum air klapa sis sbb mngidam. spnjng mngndung xda side effect, rsa makin btnaga. tp mungkin lain org lain effect, boleh try sikit2 dulu risau ada side effect. btw air kelapa kan superfood hihi

Air kelapa ni sifatnya penawar kan yg kita tahu.. x elok minum awal pregnant lah pada saya sebab vitamin yg dr bagi boleh hilang lepas minum air kelapa.. kalau dh hujung pregnant tu elok lah kot. Senang baby nak keluar😊

saya start 7 bulan baru mak bagi minum air kelapa, so start 7m tu la hari2 minum air kelapa, make sure ambil yg fresh dari pokok, baby keluar bersih je, selaput putih tu senang nurse nak bersihkan

TapFluencer

try sikit dulu. if ok, teruskan. badan org lain2. ikutkan takda masalah bila2 pun tp taktau badan awk jenis mana. so langkah selamat, sikit dulu

boleh je minum air kelapa masa mengandung. dari awal mengandung sampai habis mengandung. kalau breastfeed je tak boleh rasanya sebab air kelapa bergas. so takut baby kembung

Sy minum air kelapa dr start preg , air kelapa Fresh yg kupas trus minum bkn beli dekat balang2 tu.. Alhamdulillah ok juga tp lama dah tak minum air kelapa ni .. Malas2

saya paling ska minum air kelapa time prgnt, org kata klu ska minum air kelapa msa prgnt kulit bby akn licin tpi xthu btol ke tidak...

bole dah tuu... sya msuk 2 buln dh minum dh cumn yee kalau ragu" sngt nak minum jngnlh minum bnyk tapi kerap haaa githu

sy skrg 9week da try 2kali minum, pertama minum yg da cmpur gula tu. second sy minum kelapa ori terus sbb muntah jd nk bg tenaga minum air kelapa. so far ok

Hampir setiap hari sy minum masa pregnant. Alhamdulillah baby ok je. Makan & minum la segala benda selagi boleh. Nanti dh bersalin lagi kena jaga jaga 😆