320 Các câu trả lời

Wahh bestnya sis prgnant twin. Tahniah. Doakan sy ade rezeki prgnant twin juga.. Skg sy prgnant 7 week tp belum scan lagi. Nervous la.. Teringin sgt2 nak twin. InsyaAllah. Take care yer sis. Doakan sy.. :)

Inshallahhh...amiinnn

alhamdulillah syukur taniah sis , prgnt twins ni nk kene jaga elok elok jgn stress sentiase positif .. allahuu seronoknyaa dpt twins 🙂🙂 doakan Emielda cepat prgnt yea 😊😊 aminnnnnn ...

Sya skrg tgah prgnt twin sis..twin sy pun kongsi 1 uri..klau 1 uri nie kmbr serias skrg nie kandungan sya berusia 6bulan lbh..sya prgnt twin nie pun ank first due date blan 11 nie

melalui gambar scan, nampak 2 yolk sac...twin pregnancy memang risiko lebih tinggi..terlalu awal utk putuskan twin tu share satu uri (uri belum terbentuk pada masa 6 weeks)... take care

tahniah sis. doakan saya next pregnancy dapat twin perempuan. kot la ada jodoh dapat twin 😆 bagi si abang ni pening saya doakan sis kuat menempuh kehamilan sis💪 fighting!

hye,saya takda pengalaman preggy twins maaf ye,tapi pape pun tahniahh hihi mesti nerves plus excited kan?semoga tuhan lindungi sis dan kandungan sis dan semoga semua dipermudahkan

best 👍 saya dulu Masa scan Tak nampak twin...Masa lahir baru Tau..😍saya pun Tak Ada twin dalam keluarga saya...Aku Yang bersalin twin dalam keluarga saya

Sy juga preg twin 35weeks 6day skrg ni mcda twin....rasa ahhhh sakit2 punggung😅😅...duduk sakit, bediri sakit, mo jalan pun susah😅😅 celah kang2 pun sakit2

saya pun dr kata twin.. masa kandungan 7w2d.. sedangkn xde keturunan.. mcm x caya.. kalau btl alhamdulillah.. kne repait lagi scan 3 minggu untuk confirm kn balik.. ❤️

Tahniah sis, banyakan berehat sbb hamil anak kembar ni mmg myeronokan tapi kena stsa jaga kandungan sbb hamil anak kembar byk juga risiko nye.Harap semua dipermudahkan bt sis.

Câu hỏi liên quan